Menu
Log in
Facebook
Your Bo5 account
Register
#POLSKISQUASH
Calendar
Śląska Liga Squasha (PLS) - DAMSKA
Signed-up teams
Sesja 1
(3.12.2022)
Sesja 2
(7.01.2023)
Sesja 3
(4.03.2023)
Sesja 4
(1.04.2023)
Region Śląski - Dywizja 1
Signed-up teams
1 kolejka
(5.12.2020)
2 kolejka
(23.01.2021)
3 kolejka
(27.02.2021)
4 kolejka
(27.03.2021)
Region Śląski - Dywizja 2
Signed-up teams
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Region Śląski - Dywizja 3
Signed-up teams
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Śląska Liga Squasha 2021 - baraże
Signed-up teams
Baraże
(11.04.2021)
Ranking
Region Śląski - Dywizja 1 - Ranking
Team rankings
Individual rankings
ALL
1 kolejka
2 kolejka
3 kolejka
4 kolejka
Place
Player
matches won
Games balance
games won
Points balance
Points scored
Matches played
1
Dróżdż Przemysław
AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
12
25
37
184
486
14
2
Hernas Nataniel
Enjoy Squash Team 1
11
26
33
172
414
11
3
Zeman David
Sosnowiecki Squash Team
10
28
30
177
349
10
4
Poleshchuk Daniel
Enjoy Squash Team 1
10
26
30
161
337
11
5
Wasilewski Jakub
S4S Squash For Silesia T1
9
26
27
158
311
9
6
Lipski Kajetan
Enjoy Squash Team 1
9
19
28
92
382
11
7
Dawid Krzysztof
Sosnowiecki Squash Team
8
14
25
98
339
10
8
Dobry Marek
S4S Squash For Silesia T1
7
19
23
109
282
8
9
Kozik Marcin
S4S Squash For Silesia T1
7
19
21
119
246
7
10
Olejniczak Robert
S4S Squash For Silesia T1
7
17
21
160
263
7
11
Świerzyński Mateusz
AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
7
12
25
70
359
11
12
Stolecki Maciej
S4S Squash For Silesia T2
7
7
26
33
426
11
13
Gogol Jakub
S4S Squash For Silesia T1
6
15
18
105
218
6
14
Dudek Kamil
Squashowice M1
6
2
21
41
366
11
15
Kozik Aleksander
S4S Squash For Silesia T3
6
-3
23
-14
406
13
16
Jachimowicz Michał
Sosnowiecki Squash Team
5
11
16
50
210
6
17
Marszał Adrian
S4S Squash For Silesia T1
5
8
17
44
250
8
18
Teuchner Dan
S4S Squash For Silesia T2
5
3
16
32
248
9
19
Rygielski Rafał
Sosnowiecki Squash Team
5
1
19
25
321
10
20
Godula Maciej
Sosnowiecki Squash Team
5
0
17
17
304
10
21
Gorczycki Wojciech
Enjoy Squash Team 1
5
-3
19
-12
340
11
22
Waniek Tomasz
Squashowice M1
5
-4
16
-1
288
11
23
Pilch Michał
AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
5
-5
16
8
324
11
24
Rózicki Łukasz
S4S Squash For Silesia T2
4
9
14
54
198
5
25
Wycisło Wojciech
S4S Squash For Silesia T1
4
8
13
67
180
5
26
Sowa Marek
Squashowice M1
4
7
13
44
177
5
27
Horzela Szymon
S4S Squash For Silesia T2
4
6
13
52
200
6
28
Patałąg Łukasz
Sosnowiecki Squash Team
4
6
12
55
167
6
29
Szuła Damian
AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
4
-3
15
32
290
10
30
Krasucki Wojciech
S4S Squash For Silesia T3
4
-5
16
-31
308
10
31
Giemza Mikołaj
Sosnowiecki Squash Team
3
8
11
62
137
4
32
Byrtus Viktor
S4S Squash For Silesia T1
3
6
12
37
178
5
33
Lupa Piotr
S4S Squash For Silesia T2
3
4
9
7
129
4
34
Pelech Patrik
AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
3
-3
10
-34
182
7
35
Piasecki Łukasz
S4S Squash For Silesia T3
3
-4
14
-24
253
8
36
Świeca Bartosz
S4S Squash For Silesia T2
3
-10
17
-65
349
12
37
Kania Tomasz
Squashowice M1
2
-4
9
-5
178
6
38
Kelar Alex
S4S Squash For Silesia T3
2
-5
8
-42
163
6
39
Chruściński Bartosz
Squashowice M1
2
-6
6
-42
115
6
40
Sokół Adrian
S4S Squash For Silesia T1
1
3
3
33
33
1
41
Brzozowski Tomasz
Squashowice M1
1
1
3
0
52
1
42
Kastelik Paweł
S4S Squash For Silesia T2
1
-2
7
5
146
4
43
Owczarczyk Łukasz
Squashowice M1
1
-5
4
-40
100
4
44
Kowalewski Tomasz
S4S Squash For Silesia T3
1
-7
5
-24
116
5
45
Wojciechowski Marcin
S4S Squash For Silesia T3
1
-11
8
-55
213
7
46
Lewandowski Aleksander
SCT Squash Team Pszczyna
1
-15
3
-89
113
7
47
Kondzielnik Piotr
SCT Squash Team Pszczyna
1
-17
3
-98
148
7
48
Wesołowski Tomasz
SCT Squash Team Pszczyna
1
-25
4
-164
185
10
49
Zięba Dawid
AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
-4
2
-16
56
2
50
Wołejszo Mariusz
S4S Squash For Silesia T2
-4
2
-21
57
2
51
Kazek Adrian
S4S Squash For Silesia T3
-6
0
-25
44
2
52
Miliński Krystian
S4S Squash For Silesia T3
-6
0
-34
32
2
53
Schneider Rafał
S4S Squash For Silesia T3
-9
0
-45
57
3
54
Nosal Daniel
SCT Squash Team Pszczyna
-12
0
-95
37
4
55
Pławecki Kamil
SCT Squash Team Pszczyna
-18
3
-92
160
7
56
Kania Łukasz
SCT Squash Team Pszczyna
-20
1
-115
127
7
57
Pastuszka Przemysław
SCT Squash Team Pszczyna
-42
0
-262
202
14