Pula nagród w cyklu to prawie 8000 zł!!!
Każdego miesiąca będziemy przyznawać nagrodę dla zwycięzcy (medal + 100 zł lub koszulkę gracza miesiąca dla kategorii najwięcej wydarzeń) oraz punkty dla pierwszej trzydziestki w następujących kategoriach:
  • Najwięcej rozegranych turniejów w różnych klubach. Jeden lub więcej turniejów w jednym klubie = 1 punkt.
  • Najwięcej rozegranych wszystkich lig i turniejów w różnych klubach. Jeden turniej, jedna kolejka ligi = 1 punkt.
    Osobna klasyfikacja dla PAŃ i PANÓW!
  • Najwięcej rozegranych setów w ligach i turniejach.
W całym cyklu taką samą nagrodę można otrzymać tylko raz, jednak punkty do rankingu głównego będą liczone według zajętej pozycji.
Kwartalna nagroda SPECJALNA! (I/2019)
Rakieta Karakal SL-120 o wartości 399 zł do rozlosowania spośród graczy zapisujących się na wydarzenia poprzez aplikacje mobilne (1 wydarzenie = 1 los).

Miejsce Gracz Wszystkich
punktów
październik
2018
listopad
2018
grudzień
2018
styczeń
2019
luty
2019
marzec
2019
kwiecień
2019
maj
2019
czerwiec
2019
1.Mierzicki Remi1580200180160160180200180160160
2.Szamrej Artur142214014012072130140180200300
3.Filipczak Aneta12722321623001202217416795
4.Czerwińska Iwona7777110912094124103224688
5.Milczarski Łukasz71437177922190169200
6.Woch Paulina6921002059676371222036
7.Zawadzki Patryk5604754150954652158021
8.Kowalski Tomasz48994175362513962822
9.Chomicka Magda473836525080268096
10.Owczarek Małgorzata4712850223950482460150
11.Otto Malwina44753265467446716840
12.Strugarek Mirosław419140544460681142
13.Furmańczyk Tomasz402443245293845226186
14.Bogusławski Karol3826024367270120
15.Humeniuk Paweł346260538910042
16.Masica Ariel345477274891548
17.Marcinkian Grzegorz331771801361
18.Białowolski Radosław32424160140
19.Pawlak Bartosz316121003280203735
20.Mikosza Dariusz310245812010071
21.Krymarys Marcin282274525814064
22.Dominiak Anna261454540820543217
23.Chomicki Piotr244107055541144
24.Wilas Dawid2411813788052
25.Klemba Katarzyna2115364045164524
26.Nosal Sylwia208215165099206
27.Kędzia Maciej2001002080
28.Chlebowicz Piotr19850100453
29.Kowalski Piotr18653954646
30.Maskiewicz Małgorzata179495971
31.Pozlewicz Anna177232432361646
32.Bruk Anna171467154
33.Link Izabela168403622322216
34.Zielak Jarosław16614328040
35.Bogdanowicz Katarzyna162322420122945
36.Bąkała Piotr160291130
37.Szkuta Łukasz15680262840
38.Żak Marcin155204501614181716
39.Jagiełowicz Sylwester1473610038
40.Zgodziński Robert145311381560
41.Magin Patryk1417764
42.Wysoczański Marcin14142108045
43.Kulpowicz Martyna138111129201552
44.Stawicki Andrzej1273295
45.Grochowska Anna12524403229
46.Kaczmarek Grzegorz11569838
47.Kucharski Marcin1143583617
48.Szremski Paweł1089513
49.Drabowska Karolina106261593151820
50.Marszałek Henryk106155437
51.Nyk Bogusław10522169517
52.Mastalski Marcin10462101247
53.Mohamed Nazia104367160
54.Rewera Karol1023369
55.Pietrzyk Artur1012972
56.Margraf Dorian1007228
57.Kałasz Magdalena991810263213
58.Nowak Zbigniew972581027
59.Górka Grzegorz95111668
60.Rozestwiński Jacek9451424744
61.Grzegorczyk Stanisław943732232
62.Somoza-Suarez Ruben93524559
63.Zarwański Piotr9083250
64.Janiec Karolina904050
65.Gotówko Damian865036
66.Piergies Krzysztof854045
67.Fulneczek Adrian85501520
68.Buszkiewicz Tomasz822260
69.Sawicki Paweł821072
70.Sikorski Grzegorz8080
71.Hibner Jacek8080
72.Szlązak Marcin7929248
73.Kłos Marcin77131252
74.Cielecka Justyna7726131158131
75.Łapa Joanna7435345
76.Patałąg Julia73184159
77.Socha Małgorzata737112926
78.Kozłowska Beata723636
79.Bujak Maciej723636
80.Buczkowska Ewa726912
81.Wilas Kamila71237143411
82.Frąckowiak Wojciech7162936
83.Jarzembowska Maria701924189
84.Zasępa Aleksandra6969
85.Adolf Adrian6969
86.Wawrzyniak Mariusz681850
87.Suchowolak Jacek6845212
88.Florczyk Paweł67401512
89.Smalera Norbert6666
90.Popko Aleksandra654916
91.Rembowiecki Arkadiusz6518245
92.Matejski Tomasz652936
93.Chojnacki Piotr6415445
94.Filipkowska Alicja6414711248
95.Ogorodnik Julia61131632
96.Milczarek Bartosz6060
97.Kabaciński Maciej6060
98.Kirszenstein Patrycja60131037
99.Cendal Szymon602040
100.Szewczyk Filip6060
101.Polishchuk Alfiya5914540
102.Kawalec Ireneusz56650
103.Tarkowska Julia549224118
104.Otrębski Jakub53820124
105.Wycisło Wojciech532924
106.Baran Anna521614139
107.Ratka Łukasz51133611
108.Świeca Bartosz512922
109.Makowski Marcin5137104
110.Woźniak Jacek501238
111.Osowski Remik492920
112.Smuniewski Marcin48818913
113.Krać Katarzyna462404
114.Matyja Michał462026
115.Kruk Mateusz4646
116.Majewski Kamil4545
117.Janiszewski Paweł4545
118.Tadeusz Marcin4545
119.Czarzasta-Gotówko Agnieszka45369
120.Kroll Adam443266
121.Rygielski Rafał4432543
122.Mnichowska Katarzyna4426612
123.Rocławska Karolina43121221133
124.Piasecki Łukasz43141838
125.Mozolewski Artur43385
126.Robb Peter4242
127.Szostak Daniel4242
128.Patałąg Sandra4242
129.Maciocha Barbara41365
130.Śledziński Rajmund402614
131.Michałowski Krzysztof4040
132.Pawlak Dominik40146119
133.Krzywicki Paweł4040
134.Pańczyk Arkadiusz4051223
135.Chalimoniuk Mariusz39831
136.Wilińska Joanna39309
137.Pietruszka Beata3916914
138.Sawicki Łukasz3926256
139.Ciszewska Alicja3838
140.Łukasik Patryk372314
141.Sopińska Patrycja362781
142.Patałąg Piotr3636
143.Iwan Wojciech3611520
144.Spoljar Domagoj3636
145.Gurgul Adam361620
146.Kołodziej Adam362214
147.Młyński Oskar3636
148.Świetlik Martyna35296
149.Kwaśny Dariusz3535
150.Dobosz Mariusz35314
151.Kleczyński Marcin3514813
152.Tarnowska Karolina332013
153.Staszkiewicz Jakub3232
154.Płodowska Katarzyna32824
155.Furman Wojciech3232
156.Kucza Przemysław3232
157.Rosiński Łukasz3215116
158.Fronc Paweł30624
159.Chalimoniuk Łukasz3015123
160.Oszczędłowski Dariusz3051213
161.Dziedzic-Zimny Izabela2929
162.Oczkowski Ryszard2929
163.Wasilewski Jan2921215
164.Rączka Kamila281414
165.Lubińska Dominika28226
166.Makowski Maksymilian27243
167.Szczurtek Piotr27423
168.Parpura Jacek2727
169.Zielińska Magdalena2626
170.Górny Sławomir2626
171.Trzpil Piotr26818
172.Łukasiewicz Maciej261412
173.Bińczak Adam2626
174.Laszuk Marcin2626
175.Supeł Tomasz251204
176.Olszewski Zbigniew25124
177.Figurski Mariusz2424
178.Felczak Daniel2424
179.Wojna Arkadiusz2424
180.Wojtarowicz Paweł2424
181.Hyżyk Mikołaj2424
182.Jasiński Robert2424
183.Błaszczyk Anna23518
184.Felbór Krzysztof2323
185.Iwaniec Marcin2222
186.Wiciński Anna22715
187.Kłos Iwona2222
188.Leżuch Grzegorz2222
189.Mierzejewska Natalia2222
190.Prokop Karolina221093
191.Rudnik Sylwester2222
192.Znojkiewicz Rafał2121
193.Dworakowski Robert21912
194.Wojciechowski Grzegorz219102
195.Dudek Piotr2020
196.Woźniak Kinga2020
197.Rogalski Mikołaj20515
198.Misiński Maciej1818
199.Herudziński Jacek1818
200.Wójcicki Marcin1818
201.Szymczyk Michał1818
202.Śliwa Jakub1818
203.Figarski Jan18162
204.Nesteruk Szymon1818
205.Kociniak Marta1818
206.Dahmen Dietmar1717
207.Pękala Barbara171016
208.Walski Tomasz1717
209.Ludwiczek Marek17710
210.Szczerbetka Łukasz1616
211.Podgórski Bartłomiej16313
212.Maciejewski Adam1616
213.Szymaniak Kinga1616
214.Romański Krzysztof1616
215.Pająk Konrad1616
216.Wiewióra Piotr1616
217.Iwan Rafał1515
218.Bąba Dariusz1515
219.Pardyka Paweł1515
220.Michałek Tomasz1515
221.Kwieciński Grzegorz1515
222.Kmieć Michał15312
223.Słaboszewski Bartłomiej1515
224.Zalewski Jakub1515
225.Pawliński Grzegorz1414
226.Witkowska Dominika1414
227.Mochocki Grzegorz1414
228.Surdziel Aleksandra1414
229.Kołacki Mikołaj1414
230.Hemmerling Piotr14131
231.Szajder Przemysław1468
232.Janik Adrian1414
233.Jesionowski Jarosław1414
234.Ladziński Michał1313
235.Gawłowski Ariel1313
236.Pikul Dawid1313
237.Drobniak Elżbieta1313
238.Widomski Sławomir1367
239.Ryfa Natalia13211
240.Turek Mateusz1313
241.Leś Damian1313
242.Borkowski Sebastian1212
243.Zgraja Ewa1212
244.Furchel Aleksandra1212
245.Rzeszutko Małgorzata1212
246.Kwaśniak Izabela1284
247.Gredka Norbert1212
248.Jashari Wiktoria1212
249.Zawiasa Paweł1212
250.Leszczyński Patryk1212
251.Jachimowicz Michał1212
252.Borkiet Adrian1275
253.Starosta Monika1111
254.Steizer Adrian1111
255.Sprycha Arkadiusz1111
256.Talar Marcin1129
257.Matus Michał1111
258.Mańkowska Karolina1111
259.Wasilewska Kinga1111
260.Pędzik Grzegorz1010
261.Osiniak Bartłomiej1010
262.Mrozik Tomasz1010
263.Ślązak Marcin1091
264.Kowalski Dariusz1010
265.Sycz Paweł1019
266.Romanowski Paweł1010
267.Wojciechowski Michał1010
268.Meckien Bartosz1010
269.Kwaśniewska Karolina1010
270.Sudak Robert1010
271.Krzywicka Paulina1010
272.Sokołowski Andrzej1010
273.Fajfer Tomasz1010
274.Kraczkowski Przemysław99
275.Wieczorek Maciej99
276.Podraza Piotr99
277.Wójcik Michał981
278.Popiołek Piotr99
279.Kowalik Tomasz99
280.Karkoszka Krzysztof99
281.Skarbińska Agnieszka99
282.Karp Adam99
283.Trybulak Paweł88
284.Kabacińska Julita88
285.Lewandowski Szymon88
286.Owczarek Piotr88
287.Parpura Michał88
288.Banaszek Arkadiusz77
289.Cinkusz Konrad77
290.Kaniewska Emilia77
291.Dutka Michał77
292.Jurkiewicz Łukasz77
293.Lachowski Karol77
294.Amielucha Małgorzata734
295.Łuczak Michał77
296.Cyzio Piotr77
297.Korzeniowski Tomasz77
298.Wymazała Marta77
299.Godula Maciej66
300.Prokopowicz Dorota633
301.Grzelczak Włodzimierz66
302.Nowak Mariusz66
303.Grabowski Michał66
304.Perzanowska Aleksandra66
305.Przybyłek Paweł66
306.Gorczycki Wojciech66
307.Kołodziej Mateusz66
308.Rosiak Robert66
309.Grzechowiak Natasza66
310.Szymczak Marcin66
311.Kumański Łukasz66
312.Krukowski Grzegorz55
313.Nowak Michał55
314.Borg Michał55
315.Krakowski Krzysztof55
316.Stypa Maciej55
317.Jędras Jakub55
318.Kubiak Bartłomiej55
319.Jaworski Marcin55
320.Kubis Kasia55
321.Balikowski Przemysław55
322.Link Karol55
323.Marchelek Marcin44
324.Bagłaj Marcin44
325.Komakowska Daria44
326.Popko Kinga44
327.Giemza Mikołaj44
328.Habas Krzysztof44
329.Czerniak Maja44
330.Fulara Rafał44
331.Mościcki Artur44
332.Drwal Jacek33
333.Janiszewski Michał33
334.Rusiłowski Roman33
335.Przybitkowski Kamil33
336.Wójcikowski Kamil33
337.Gorzkiewicz Jarosław33
338.Fijak Bartłomiej33
339.Mazur Maciej33
340.Rybak Magdalena33
341.Komza Dagmara22
342.Zienkiewicz Paweł22
343.Błaszczeć Magdalena22
344.Sikorski Rafał22
345.Kozłowska Łucja22
346.Strulak Robert22
347.Ciesielski Grzegorz22
348.Rowba Sergiusz22
349.Szczepański Dawid11
350.Huber Ewa11
351.Fidurska Patrycja11
352.Buchman Piotr11
353.Szymkowiak Mariusz11
354.Czarny Damian11
355.Pilch Michał11
356.Walczak Paweł11
357.Sadowski Michał11
Best.of.Five
Best of Five bo5 squash