Archive events

KORTY LESZNOTurniej Klubowy Vol. 9 kat. C+
21 lis 2019, KORTY LESZNO, Leszno.
C+
SPORTSparkCzwartkowy turniej w SPORTSparku
21 lis 2019, SPORTSpark, Lublin.
B
Scout Fitness ClubSquash Fight Night jesień zima 2019. vol. 4
18 lis 2019, Scout Fitness Club, Częstochowa.
Squash Park WieliczkaTurniej o „Bryłę Soli vol. 3” ( Open, Damski ) PZSQ kat C
17 lis 2019, Squash Park Wieliczka, Wieliczka.
C
KahunaKahuna Tour vol. 2
16 lis 2019, Kahuna, Warszawa.
B+
SPORTSparkLISTOPADOWY TURNIEJ B+
16 lis 2019, SPORTSpark, Lublin.
B+
Śląski SquashŚląski Squash Open vol 2 - Squash and More Orzech
16 lis 2019, Śląski Squash, Śląsk.
B+
GymForYouSquash Buddies Basic vol.10
15 lis 2019, GymForYou, Oświęcim.
C
11punkt11 PUNKT OPEN KAT. B+
15 lis 2019, 11punkt, Poznań.
B+
SO SQUASHSoSquash Open #44 & fairPlayce Super Series T2
15 lis 2019, SO SQUASH, Sobota/Poznań.
B+
Racquet10 Lat Racquet Club kat.C
15 lis 2019, Racquet, Kraków.
C
Squash4You15.11.2019 Akamai Kraków squash Tournament IV
15 lis 2019, Squash4You, Kraków.
Squash Point SosnowiecHead Cup vol.2
11 lis 2019, Squash Point Sosnowiec, Sosnowiec.
C
Klub ARENAŚwięto Niepodległości
10 lis 2019, Klub ARENA, Legnica.
B
KahunaKahuna Cup 300+ vol. 3
9 lis 2019, Kahuna, Warszawa.
C
Racquet10 Lat Racquet Club Kat.A
8 lis 2019, Racquet, Kraków.
A
Milon Squash ClubIntegracja w Milon Squash Clubie
8 lis 2019, Milon Squash Club, Biała Podlaska.
B+
Scout Fitness ClubSquash Fight Night jesień zima 2019. vol. 3
4 lis 2019, Scout Fitness Club, Częstochowa.
Squash Club Dresden2. Ranglistenturnier 2019-20 (Teplice)
2 lis 2019, Squash Club Dresden, Dresden.
KORTY LESZNOTurniej Klubowy Vol. 8 kat. C+
31 paź 2019, KORTY LESZNO, Leszno.
C+
Eleven PointsLigowe granie zamknięte II i III dywizjia Radomsko Październik
31 paź 2019, Eleven Points, Radomsko.
L
Art FitnessTurniej klubowy SWEET CAFE Kat. C+(zamknięty)
31 paź 2019, Art Fitness, Kościan.
C+
4Active Centrum Fitness & SquashPrzebierane Halloween
31 paź 2019, 4Active Centrum Fitness & Squash, Trzcianka.
C+
Squash PointŚRODOWE GRANIE PAŹDZIERNIK
30 paź 2019, Squash Point, Bydgoszcz.
C
Squash Park WieliczkaTurniej o „Bryłę Soli vol. 2” ( Open, Damski ) PZSQ kat C
27 paź 2019, Squash Park Wieliczka, Wieliczka.
C
Squash Point SosnowiecI turniej ligowy (zamknięty)
26 paź 2019, Squash Point Sosnowiec, Sosnowiec.
Squash Club Wałbrzych30-stka Damiana
26 paź 2019, Squash Club Wałbrzych, Wałbrzych.
B+
SquashLDZAGAVOY Łowicz CUP LDZ kat.B \ PZSQ kat. C
26 paź 2019, SquashLDZ, Łódź.
B
Wrocław Squash ClubUrodziny Ani Pozlewicz i Damiana Chomy
25 paź 2019, Wrocław Squash Club, Wrocław.
B+
11punkt11 PUNKT OPEN KAT. B+
25 paź 2019, 11punkt, Poznań.
B+
GymForYouLa Rossa Cup vol.22
25 paź 2019, GymForYou, Oświęcim.
C
Vera SportWieczorny turniej VERA SPORT B+
25 paź 2019, Vera Sport, Łódź.
B
RacquetII JACOBS SQUASH TOURNAMENT
25 paź 2019, Racquet, Kraków.
C
fairPlaycefairPlayce SoSquash Super Series T1
24 paź 2019, fairPlayce, Poznań, Naramowice.
C
Factory Squash&FitnessTURNIEJ CZWARTKOWY
24 paź 2019, Factory Squash&Fitness, Sosnowiec.
For more events look in the club's archives or in squash players base.             
             All your results can be found at hand in the mobile application !
Best.of.Five
Best of Five bo5 squash