CO KAŻDE dwa miesiące będziemy przyznawać nagrodę dla zwycięzcy oraz punkty dla pierwszej trzydziestki w następujących kategoriach:
  • Najwięcej rozegranych turniejów w różnych klubach. Jeden lub więcej turniejów w jednym klubie = 1 punkt.
    Nagroda: pokrywamy wpisowe na następny turniej + 100 zł bon zniżkowy na buty Babolat Shadow Tour.
  • Najwięcej rozegranych lig i turniejów w różnych klubach. Jeden turniej, jedna runda ligi = 1 punkt.
    Nagroda: Rakieta do squasha Shadow Secret + 100 zł bon zniżkowy na buty Babolat Shadow Tour.
  • Klasyfikacja dla PAŃ.
  • Klasyfikacja dla PANÓW.
Kwartalna nagroda SPECJALNA!
Nagroda kwartalna - Buty Babolat Shadow Tour o wartości 499 zł!
Do rozlosowania spośród graczy zapisujących się na wydarzenia poprzez aplikacje mobilne (1 wydarzenie = 1 los).
Miejsce Gracz Wszystkich
punktów
listopad-grudzień
2020
styczeń-luty
2021
marzec-kwiecień
2021
maj-czerwiec
2021
1.Świeca Bartosz21618036
2.Bryś-Suchecka Ewelina18080100
3.Nowicki Bartosz173225695
4.Pozlewicz Anna170458045
5.Milczarski Łukasz160160
6.Mierzicki Remi155505100
7.Burak Aleksandra1482610022
8.Przerada Mariusz145145
9.Malczyk Katarzyna132226050
10.Borg Michał129129
11.Żak Marcin129297624
12.Chodorowski Krzysztof12140180
13.Piasecki Łukasz115124063
14.Tomaszewska Sylwia11372680
15.Kowalski Tomasz113113
16.Woch Paulina1131049
17.Gałwa Aleksandra1022676
18.Burak Julia101362936
19.Stachowiak Kacper100100
20.Bara Michał100100
21.Hernas Nataniel9696
22.Kokoszka Marcin941480
23.Młyński Oskar905040
24.Lewandowska Anna89293624
25.Egeman Anna826022
26.Rygielski Rafał802060
27.Brzozowska Ewa804040
28.Żubryj Aleksandra781860
29.Szymczyk Michał78322026
30.Kujawa Piotr6262
31.Figurski Mariusz6060
32.Illewicz Kamil6060
33.Hanaj Damian6045312
34.Rewiuk Wojciech6060
35.Dominiak Anna564016
36.Konior Agnieszka562432
37.Krasucki Wojciech551540
38.Będkowska Anita55161326
39.Jagiełowicz Sylwester54142218
40.Kmiecik Michał502426
41.Droździk Janusz5050
42.Schneider Rafał5050
43.Rybarczyk Kamil5050
44.Krać Katarzyna5050
45.Pyrsz Tomasz4545
46.Drabczyk Joanna45369
47.Mikuła Grzegorz4545
48.Mierzejewska Natalia4545
49.Mróz Jacek40328
50.Jankowski Paweł4040
51.Wilas Dawid3939
52.Zarwański Piotr391524
53.Ćwik Paula381820
54.Borkiet Adrian3636
55.Graboń Marcin3636
56.Grodzka Wiktoria351520
57.Socha Przemysław34268
58.Maskiewicz Małgorzata3232
59.Otto Malwina3232
60.Cytryna Paweł3232
61.Zimecki Jakub3232
62.Gorczycki Wojciech3232
63.Szlązak Marcin311516
64.Janik Adrian3131
65.Baranek Karol301416
66.Humeniuk Paweł2929
67.Wycisło Wojciech2929
68.Link Izabela2929
69.Świątkowski Jakub2929
70.Stawarski Michał281414
71.Skuza Rafał28226
72.Szamrej Artur2626
73.Sikorska Karolina26206
74.Piernikarz Damian261313
75.Zięba Dawid2626
76.Stramski Krzysztof2424
77.Gancarek Tomasz2424
78.Otrząsek Tola2424
79.Moncznik Mikołaj2424
80.Dudek Kamil231112
81.Ladziński Michał2222
82.Jarzembowska Maria226511
83.Braciszewicz Michał2222
84.Czuchraniak Jakub21615
85.Masłowska Agata21318
86.Dobosz Mariusz2020
87.Drej Maciej2020
88.Pomian Henryk20182
89.Moczulski Łukasz2020
90.Wójcik Artur2020
91.Adolf Adrian20911
92.Gawrońska Karolina19127
93.Drabowska Karolina1919
94.Lipiński Tomasz1818
95.Stolecki Filip17710
96.Czakańska Karolina1616
97.Gwóźdź Marcin1616
98.Choma Damian1616
99.Pelech Patrik1616
100.Furman Wojciech1616
101.Słaboszewski Bartłomiej1515
102.Dobrzyński Wojciech1569
103.Perzanowska Aleksandra1515
104.Żukowska-Matus Ewa15114
105.Grochowska Anna1515
106.Szubert Jacek1414
107.Kulpowicz Martyna1414
108.Olczak Aleksandra1414
109.Politowicz Anika14410
110.Grabowski Bartosz1313
111.Przyłuski Dariusz1313
112.Kałasz Magdalena1313
113.Pietrzak Alicja1313
114.Świerad Wiktor1313
115.Wilanowska Barbara1212
116.Firfas Rafał1212
117.Urbaniak Anna1212
118.Grzegorzewski Damian1212
119.Otrębski Jakub1111
120.Sikorski Grzegorz1111
121.Sikorski Marcin1138
122.Zarówna Klaudyna1111
123.Strugarek Mirosław1111
124.Maj Remigiusz1010
125.Kasprzak Katarzyna1010
126.Danowski Zdziebło Michał1010
127.Dawid Krzysztof1082
128.Kozik Aleksander1010
129.Kamińska Magda1010
130.Kmieć Michał1010
131.Świgoń Rafał1010
132.Marcinkian Grzegorz99
133.Witecki Dawid99
134.Dyś Anna99
135.Homa Piotr99
136.Korzeniowski Tomasz99
137.Oślizło Kamil88
138.Kwaśniak Izabela88
139.Krężel Mateusz88
140.Chalimoniuk Łukasz88
141.Zając Małgorzata88
142.Kapelski Michał77
143.Kucza Przemysław77
144.Jabłońska Anna77
145.Furmańczyk Tomasz77
146.Niklas Jakub77
147.Matejski Tomasz66
148.Hlisnikovsky Petr66
149.Adamczyk Grzegorz66
150.Chomicka Magda66
151.Steizer Adrian55
152.Nosal Sylwia55
153.Lubryka Dawid55
154.Glegoła Agnieszka55
155.Łomiński Szymon55
156.Wojtunik Bartłomiej55
157.Dorniak Radosław44
158.Szczepański Dawid44
159.Ziaja Dagmara44
160.Krzyżaniak Tomasz44
161.Karkoszka Krzysztof33
162.Wójcik Michał33
163.Zielak Jarosław33
164.Zawadzki Patryk33
165.Wilas Kamila33
166.Kraczkowska Alicja33
167.Smalera Norbert33
168.Makowski Paweł22
169.Owcarz Katarzyna22
170.Sporszyl Sara22
171.Makowska-Warmijak Anita22
172.Kraczkowski Przemysław22
173.Jaworski Marcin11
174.Gagalski Konrad11
175.Radzka Marta11
176.Makowski Maksymilian11
177.Nachaczewska Paulina11
178.Nieznański Mateusz11
179.Brzeska Malwina11
Best.of.Five
Best of Five bo5 squash