Pula nagród w cyklu to prawie 6000 zł!!!
KAŻDEGO miesiąca będziemy przyznawać nagrodę dla zwycięzcy oraz punkty dla pierwszej trzydziestki w następujących kategoriach:
  • Najwięcej rozegranych turniejów w różnych klubach. Jeden lub więcej turniejów w jednym klubie = 1 punkt.
    Nagroda: pokrywamy wpisowe na następny turniej + 100 zł voucher + kubek gracza.
  • Najwięcej rozegranych lig i turniejów w różnych klubach. Jeden turniej, jedna runda ligi = 1 punkt.
    Nagroda: 100 zł voucher + kubek gracza.
  • Klasyfikacja dla PAŃ.
  • Klasyfikacja dla PANÓW.
Nagroda kwartalna - Buty Babolat Shadow Tour o wartości 499 zł!
Kwartalna nagroda SPECJALNA!
Zestaw gadżetów od Exize o wartości minimum 200 zł dobrany w zależności zwycięzcy (w pakiecie mogą znaleźć się koszulka, longsleeve, czapka zimowa, czapka z daszkiem, skarpetki, kubek) rozlosowania spośród graczy zapisujących się na wydarzenia poprzez aplikacje mobilne (1 wydarzenie = 1 los). squash, odzież, bluza, skarpetki

Miejsce Gracz Wszystkich
punktów
październik
2019
listopad
2019
grudzień
2019
styczeń
2020
luty
2020
marzec
2020
kwiecień
2020
maj
2020
czerwiec
2020
1.Woch Paulina38116061160
2.Kowalski Tomasz31410014200
3.Mierzicki Remi2601008080
4.Bogdanowicz Katarzyna2268411824
5.Dominiak Anna182802280
6.Kwaśny Dariusz1823210050
7.Nosal Sylwia180705060
8.Zawadzki Patryk155455060
9.Marcinkian Grzegorz1408060
10.Otto Malwina139148045
11.Szremski Paweł12029190
12.Mazur Wojciech1008020
13.Jagiełowicz Sylwester100100
14.Gałwa Aleksandra923260
15.Wilas Paweł8989
16.Kałasz Magdalena85401629
17.Pozlewicz Anna8374036
18.Wyskiel Maciej8080
19.Piasecki Łukasz8080
20.Somoza-Suarez Ruben74686
21.Czerwińska Iwona731360
22.Osowski Remik68401612
23.Karp Adam653629
24.Malczyk Katarzyna63221526
25.Nieznański Mateusz635013
26.Marszałek Henryk622240
27.Wycisło Wojciech6060
28.Szamrej Artur582236
29.Żak Marcin561145
30.Kowalski Piotr56515
31.Damoiseaux Szymon562036
32.Płonka Paweł52457
33.Wilas Karolina522626
34.Fulneczek Adrian5050
35.Mazur Piotr5050
36.Sudak Robert5050
37.Maciocha Barbara50455
38.Makowska-Warmijak Anita5036113
39.Wilas Dawid501040
40.Baran Anna501832
41.Kwieciński Grzegorz48345
42.Mastalski Marcin482424
43.Zielak Jarosław482226
44.Jarzembowska Maria48151122
45.Jasiński Artur461432
46.Prokop Karolina4429123
47.Czarzasta-Gotówko Agnieszka4444
48.Matyja Michał4242
49.Woldanowski Michał421824
50.Filipkowska Alicja4040
51.Leitgeber Artur4040
52.Lis Andrii4040
53.Buczkowska Ewa3737
54.Godula Maciej3636
55.Leś Damian3636
56.Milczarek Bartosz3636
57.Furmańczyk Tomasz34826
58.Chomicki Piotr34295
59.Rączka Kamila34232
60.Mohamed Nazia342014
61.Kulpowicz Martyna331815
62.Spoljar Domagoj3232
63.Szczegielniak Michał3232
64.Drabowska Karolina32824
65.Krężel Mateusz3232
66.Sopińska Patrycja2929
67.Kułakowski Piotr2929
68.Dobrzyński Wojciech2929
69.Ogorodnik Julia29920
70.Zgodziński Robert2828
71.Sypniewski Maksymilian27918
72.Dudek Piotr271512
73.Stawicki Andrzej26188
74.Wala Oskar2626
75.Fehlau Karolina26818
76.Owczarczyk Łukasz2626
77.Strugarek Mirosław2626
78.Wydmański Tomasz2626
79.Kieruzal Piotr259313
80.Cendal Szymon2424
81.Krymarys Marcin241311
82.Etynkowski Grzegorz241014
83.Olczak Aleksandra2424
84.Sapierzyński Robert2222
85.Mnichowska Katarzyna22139
86.Słaboszewski Bartłomiej2222
87.Drobniak Elżbieta2020
88.Frąckowiak Wojciech2020
89.Jędras Jakub2020
90.Kmiecik Michał2020
91.Makowski Maksymilian2020
92.Krakowski Krzysztof1818
93.Świątkowski Jakub1616
94.Mazur Łukasz1616
95.Chomicka Magda1616
96.Pękala Barbara1616
97.Roguski Jakub1616
98.Moczulski Łukasz16313
99.Broniecki Bartosz1515
100.Rudnik Sylwester1515
101.Przyłuski Dariusz1515
102.Kaczmarek Grzegorz1515
103.Hemmerling Piotr1515
104.Winter Artur1414
105.Błaszczeć Magdalena1414
106.Wojciechowski Michał1313
107.Śliwa Jakub1313
108.Osumek Monika1212
109.Kruk Mateusz1212
110.Mozolewski Artur1284
111.Filas Karol1212
112.Suchowolak Jacek1212
113.Przybyłek Paweł1111
114.Teszner Dominik1129
115.Kurek Michał1111
116.Witkowska Dominika1111
117.Rybak Magdalena1111
118.Wiewióra Piotr1111
119.Wiśniewski Jerzy1010
120.Kozłowska Beata1010
121.Stolarczyk Kamil1010
122.Klemba Katarzyna1010
123.Ryfa Natalia1010
124.Bruk Anna99
125.Śledziński Rajmund99
126.Ginter Jędrzej99
127.Patałąg Julia88
128.Zarwański Piotr88
129.Ladziński Michał88
130.Śmiałek Maciej77
131.Wójcik Grzegorz77
132.Woźniak Kinga77
133.Wiślicki Konrad77
134.Kaniewska Emilia77
135.Dworakowski Robert77
136.Rosiak Robert77
137.Rogalski Mikołaj66
138.Matowicka Magdalena66
139.Bebej-Herman Barbara66
140.Olejnik Dagna66
141.Cienciała Bartłomiej66
142.Ludwiczek Marek66
143.Rygielski Rafał66
144.Socha Małgorzata55
145.Parpura Jacek55
146.Kasper Natalia55
147.Wasilewski Jan55
148.Kroll Adam55
149.Pytlowany Jakub44
150.Dąbrowski Artur44
151.Wójcik Michał44
152.Krać Katarzyna44
153.Węgrzyn Joanna44
154.Wysoczański Marcin44
155.Kwaśniak Izabela44
156.Kruczek Tomasz44
157.Robb Peter33
158.Papierz Rozalia33
159.Buszkiewicz Tomasz33
160.Michałowski Krzysztof33
161.Dyszy-Tramś Anna33
162.Kanarek Radosław22
163.Brzeski Maciej22
164.Kucza Przemysław22
165.Popko Łukasz22
166.Kłos Marcin22
167.Huseynova Anna22
168.Banasiewicz Elżbieta22
169.Supeł Tomasz11
170.Sawicki Paweł11
171.Sawicki Łukasz11
172.Cierzuch Bartosz11
173.Szymaniak Kinga11
174.Neubauer-Muntowska Monika11
Best.of.Five
Best of Five bo5 squash