Turniej vol 2: Otwarty Deblowy Turniej o Arbuza

Jeśli nie masz konta w systemie Best of five pobierz za darmo aplikacje na smartfon w swoim sklepie i załóż konto.

Jeśli nie ma w systemie Twojej pary, napisz do koordynatora, on to stworzy: [email protected]
lub dopisz w komentarzu z kim grasz, organizator zapisze Was jako zespół.

Dla ułatwienia, dopisz w wiadomości Wasz poziom w skali od 1 do 10, gdzie 1 oznacza poziom początkujący, a 10 poziom najwyższej grupy w lidze deblowej na terenie Wrocławia lub innego miejsca w Polsce.

Regulamin:

1. W Otwartym Turnieju o Arbuza mogą brać udział wszyscy zawodnicy bez ograniczeń wiekowych i płci.

2. Mecze rozgrywane sysytemem best of 3, do 21 pkt każdy set i dwóch przewagi.

3. W turnieju mogą brąć udział pary mieszane.

4. Zgłoszenia na turniej przyjmowane są do piątku 09.07, dzień przed startem, do godziny 15:00.

5. Po zakończeniu zapisów, do godziny 20:00 nastąpi losowanie drabinki turniejowej lub rozstawienie w grupach.

6. Wszystkie pary proszone są o pojawienie się w klubie przed godziną 13:00.

6.1 Planowany czas trwania turnieju około 4 godziny w zależności od liczby graczy.

7. Zapisy online przez stronę rozgrywek ligowych lub za pomocą aplikacji Bo5 lub u Kasi Zając.

8. Wszystkie mecze będą rozgrywane na kortach Hasta la Vista.

8.1 Jeden z zawodników przegrywającej pary sędziuje następny mecz na tym samym korcie.

9. Wpisowe na turniej za parę wynosi 70zł, z kartami partnerskimi taniej ;)

10. O rozstawieniu w turnieju decyduje:

- dzika karta organizatora

- miejsce w rankingu Wrocławskiej Ligi Badmintona

- miejsce w rankingu Ligi Deblowej Hasta la Vista

- miejsce w rankingu Kawasaki Deblowa Liga Badmintona

11. Na zakończenie rozgrywek 3 najlepsze pary otrzymają medale oraz nagrody ufundowane przez partnerów ligi.
Wśród par spoza podium rozlosowane będą nagrody niespodzianki. Więcej szczegółów wkrótce.

12. Mecze rozgrywane są zgodnie z przepisami Polskiego Związku Badmintona systemem best of 3 (do 2 wygranych setów) do 21 pkt każdy set.

13. Przerwy między setami regulowane są przepisami PZBad. Po każdym rozegranym secie przerwa może trwać maksymalnie 2 minuty.

14. Organizator nie zapewnia lotek.

15. Podczas rozgrywek ligowych obowiązuje kolejność lotek PZBad, gdzie lotki piórowe mają pierwszeństwo nad lotkami syntetycznymi. W przypadku zgłoszenia przez zawodników chęci gry lotką piórową, zawodnicy zgłaszający grę lotką piórową zobowiązani są do zapewnienia odpowiedniej ilości lotek do rozegrania pojedynku. Przeciwnicy zawsze wyrażają zgodę na grę wyższą lotką wg przepisów PZBad.

16. Organizator ma prawo do zakwalifikowania pary zawodników do grupy wyższej lub niższej niż to wynika z przydziału po rozegranej kolejce.

17. Zawodnicy biorą udział w rozgrywkach na własną odpowiedzialność.

18. Wszelkie pozostałe spory i kwestie nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator. Osoby decyzyjne to Katarzyna Zając i Grzegorz Przybysz