współzawodnictwo sportowe - Ranking

Place PlayerWspółzawodnictwo sportowe vol. 1
22-02-2021
Współzawodnictwo sportowe vol. 2
08-03-2021
Współzawodnictwo Sportowe vol. 3
22-03-2021
Współzawodnictwo sportowe vol. 4
06-04-2021
Sum 4 best
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Przerada Mariusz374.22110011001100374.22
2Dobosz Mariusz756.21374.22563.5853.21247.14
3Znojkiewicz Rafał563.5282.97282.97229.44
4Wolski Maciej659.59374.22374.22208.03
5Brzeska Malwina468.19950.51282.97201.67
6Potępa Leszek1243.67853.211636.551048.04181.47
7Lachowski Karol853.21853.21468.19174.62
8Dziegiedź Robert1735.03950.511341.711243.67170.92
9Stasiński Jerzy1145.77563.51048.04157.31
10Nagiel Mariusz1833.61243.67659.59136.86
11Ćwik Paula2030.97659.591538.16128.72
12Lachowski Patryk1932.251145.77950.51128.53
13Lewandowska Anna2129.76756.211439.88125.84
14Turek Mateusz659.59756.21115.8
15Egeman Anna1538.161735.031538.16111.36
16Misiak Grzegorz950.51756.21106.72
17Zimecki Jakub1100100
18Masłowska Agata1048.041636.5584.59
19Rudnik Sylwester282.9782.97
20Góra Andrzej1833.61439.8873.48
21Gurtman Mariusz468.1968.19
21Bik Jakub468.1968.19
23Bekus Łukasz563.563.5
24Wilczyński Łukasz2228.611932.2560.85
25Zimecka Weronika1048.0448.04
26Statowski Wojciech1145.7745.77
27Kowalski Dariusz1341.7141.71
27Nowak Mariusz1341.7141.71
29Stępień Adam1439.8839.88
30Zimecki Rafał1636.5536.55