Klubowe granie - Ranking

Place PlayerKlubowe granie v1
30-09-2022
Klubowe granie v2
28-10-2022
Klubowe granie v3 - (kat C)
05-12-2022
Klubowe granie v5
27-01-2023
Klubowe granie v6 - (kat C)
24-02-2023
Klubowe granie v7 - "Prezesowe"
07-04-2023
Klubowe granie v8 - "Otwarcie sezonu grillowego"
09-06-2023
Sum 6 best
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Smolin Bartosz282.97282.971100265.95
2Piasecki Łukasz11001100200
3Weber Sebastian756.21659.59563.5179.29
4Koźlik Michał1145.77853.211145.77144.75
5Urbański Krzysztof468.19659.59127.78
6Żołna Dariusz374.22950.51124.73
7Pol Jakub659.59563.5123.08
8Frączyk Paweł1048.04468.19116.23
9Pol Kamil853.21950.51103.72
10Kuleczka Aleksandra1243.67756.2199.88
11Cziba Marceli1243.671439.8883.55
12Stepar Jaroslav282.9782.97
13Goral Krzysztof374.2274.22
13Czechowicz Marek374.2274.22
15Bellinger Mark468.1968.19
16Szczygieł Piotr563.563.5
17Labus Paweł756.2156.21
18Pustelnik Tomasz853.2153.21
19Jędras Jakub950.5150.51
20Malewski Wojciech1048.0448.04
20Adamczyk Grzegorz1048.0448.04
22Polok Tomasz1145.7745.77
23Borowik Michał1243.6743.67
24Piasta Marcin1341.7141.71
24Gulowaty Krzysztof1341.7141.71
26Krupa Adrian1439.8839.88
27Płatek Grzegorz1538.1638.16
28Zarzycki Rafał1636.5536.55