Indywidualne Mistrzostwa Regionalne 2023/2024 - Ranking

Place PlayerIndywidualne Mistrzostwa Polski Północnej (Senior)
08-09-2023
Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza (Senior)
20-10-2023
Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska (Senior)
17-11-2023
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski (Senior)
02-12-2023
Indywidualne Mistrzostwa Lubelskiego (Senior)
19-01-2024
Indywidualne Mistrzostwa Śląska (Senior)
16-02-2024
Indywidualne Mistrzostwa Kujaw (Senior)
15-03-2024
Indywidualne Mistrzostwa Warszawy (Senior)
12-04-2024
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Schweertman Piëdro11000110001100011000110005000
2Krysiak Karol2829.745634.966595.895634.962829.747562.094087.38
3Pytlowany Jakub3742.192829.744681.925634.964681.923570.73
4Krysiak Leon5634.966595.893742.192829.743742.193544.97
5Matejski Tomasz3742.197562.097562.0913417.094681.9211457.713423.09
6Lipski Kajetan8532.122829.748532.129505.098532.1216365.513296.69
7Sikorski Marcin13417.098532.125634.968532.1210480.4210480.423077.12
8Filipowski Dariusz7562.094681.924681.9215381.637562.092869.65
9Pełczyński Adam13417.099505.097562.093742.195634.962861.42
10Jarota Filip3742.19110002829.742571.93
11Atras Przemysław10480.4213417.091833611457.719505.092196.31
12Szcześniak Jan11457.719505.0915381.6310480.42183362160.85
13Przybitkowski Kamil9505.0910480.426595.898532.122113.51
14Polakowski Jan12436.6823275.1821297.5532198.5714398.7912436.682043.45
15Dobry Marek14398.7910480.4214398.7912436.681714.68
16Kowalski Dominik14398.7922286.0730212.7626245.7126245.7123275.181664.22
17Dudek Piotr20309.6711457.7112436.6811457.711661.77
18Jakubiec Antoni28228.4217350.321833631205.491833631205.491661.72
19Hemmerling Piotr17350.3217350.326595.8917350.321646.86
20Żak Marcin15381.6329220.394812.2624264.8515381.6326245.711506.48
21Soszka Stefan28228.4219322.4721297.5519322.4719322.471493.37
22Hrycaj Marcin29220.3930212.7626245.7116365.5120309.671354.04
23Mozer Dominik22286.0719322.4722286.074114.9115381.631291.16
24Dobrzyński Wojciech16365.5116365.5112436.681167.69
25Michniewicz Franciszek19322.471833611457.711116.18
26Kotra Mateusz9505.096595.891100.97
27Stawarski Michał21297.5521297.5529220.3925255.031070.54
28Moncznik Mikołaj28228.423319.217350.3213417.091015.03
29Sienkiewicz Michał3325255.0325255.0325255.0328228.42993.52
30Szewczyk Mateusz20309.6719322.4720309.67941.81
31Samborski Jan1833615381.6332198.57916.2
32Choma Damian12436.6814398.79835.47
33Spoljar Domagoj14398.7916365.51764.3
34Florczyk Paweł27236.8527236.853716.8529220.39710.94
35Marcinkowski Mateusz4681.92681.92
36Osojca Mateusz17350.3220309.67659.99
37Krzyżaniak Mikołaj3418.574015.3613417.0935179.69630.72
38Marcinkowski Łukasz6595.89595.89
39Padysz Mateusz23275.183915.8427236.85527.86
40Woziwodzki Jakub25255.0325255.03510.07
41Krzyżaniak Tomasz24264.853816.3329220.39501.58
42Włodarczyk Szymon31205.4923275.18480.67
43Popko Łukasz3319.220309.673816.334015.3649119.5480.06
44Zimecki Jakub32198.573517.973418.5729220.39455.5
45Szyjka Mateusz4911.955011.6522286.0747125.93435.6
46Hyżyk Mikołaj24264.854413.6743140.67419.19
47Rybarczyk Kamil16365.513617.4382.91
48Majcher Jakub3517.9721297.55315.52
49Gogol Jakub21297.55297.55
50Kujawa Piotr3418.574413.673617.427236.85286.48
51Dominiak Kamil22286.07286.07
51Figura Tomasz Junior22286.07286.07
53Szkudlarek Michał23275.18275.18
53Wasik Adam23275.18275.18
55Lopez Marc24264.85264.85
55Kotra Michał24264.85264.85
55Jafari Ali Jan24264.85264.85
58Paczesny Bartosz26245.713517.97263.68
59Mienkus Paweł344214.485211.094612.9430212.76251.26
60Jankowski Marek26245.71245.71
61Słaboszewski Bartłomiej30212.763617.44314.07244.23
62Wasilewski Jan4911.9528228.42240.37
63Krzywina Karol3716.853915.8431205.49238.18
64Kleszcz Piotr27236.85236.85
64Podgórski Bartłomiej27236.85236.85
66Kotkowiak Mateusz28228.42228.42
67Stolecki Filip5610.130212.76222.86
68Korzeniewski Nikodem31205.495011.65217.14
69Derecki Łukasz30212.76212.76
70Świeca Bartosz3816.334612.943418.5739158.37206.21
71Kazek Adrian4314.0734185.69199.75
72Sanojca Maciej32198.57198.57
72Kucza Przemysław32198.57198.57
72Korzeniowski Tomasz32198.57198.57
75Zawadzki Michał4214.484214.4837168.53197.49
76Wąsowicz Maurycy364413.674015.3638163.33192.36
77Jachimowicz Michał33191.97191.97
78Piasecki Łukasz393915.845510.335111.3640153.63191.16
79Maślanyk Maciej4015.365211.094314.0744136.73177.25
80Gorczycki Wojciech36173.98173.98
81Burda Przemysław5111.365011.6546129.37152.38
82Sládeček Martin41149.11149.11
83Wicher Mateusz42144.79144.79
84Wójcik Artur5410.574812.264513.354105.71141.84
85Jędrocha Grzegorz45132.97132.97
86Brzeski Maciej3617.452110.86128.26
87Wanat Krystian415610.13915.8456100.98126.91
88Sienkiewicz Leszek455510.335310.8255103.29124.44
89Karwowski Mateusz4214.4853108.23122.71
90Borg Michał48122.64122.64
91Konieczny Kamil50116.49116.49
92Stencel Tomasz51113.62113.62
93Stasiak Wojciech3716.853319.236.05
94Słomski Filip384812.265111.365011.6535.28
95Dyczkowski Jakub375211.094712.595510.3334.01
96Leitgeber Artur4114.914911.9526.86
97Wróblewski Michał4513.34712.5925.89
98Cirocki Marcin4712.595610.122.69
99Zengel Eryk5310.825410.5721.39
100Wilas Dawid3319.219.2
101Kołodziński Michał3517.9717.97
102Doroszuk Maciej3716.8516.85
103Przerada Mariusz3816.3316.33
104Kopeć Łukasz4114.9114.91
104Szcześniak Marcin4114.9114.91
106Kuliński Wojciech4314.0714.07
107Rożek Konstanty4413.6713.67
108Iwan Wojciech4513.313.3
108Gałecki Tomasz4513.313.3
110Sudak Robert4612.9412.94
110Jeleniewski Bartosz4612.9412.94
112Kulawiński Michał4712.5912.59
113Dunikowski Paweł4812.2612.26
114Rozwadowski Damian4911.9511.95
115Zieliński Konrad5111.3611.36
116Król Rafał5211.0911.09
117Zarwański Piotr5310.8210.82
117Brochocki Grzegorz5310.8210.82
119Krzemień Szymon5410.5710.57
120Stalewski Krzysztof350
120Zadka Filip440
120Kapitański Michał460
120Jankowski Paweł420
120Nowicki Bartosz400
120Wilski Marcin430
Place PlayerIndywidualne Mistrzostwa Polski Północnej (Senior)
08-09-2023
Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza (Senior)
20-10-2023
Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska (Senior)
17-11-2023
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski (Senior)
02-12-2023
Indywidualne Mistrzostwa Lubelskiego (Senior)
19-01-2024
Indywidualne Mistrzostwa Śląska (Senior)
16-02-2024
Indywidualne Mistrzostwa Kujaw (Senior)
15-03-2024
Indywidualne Mistrzostwa Warszawy (Senior)
12-04-2024
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Zrazhevska Sofiia110001100011000110002796.554796.55
2Patałąg Julia2777.885547.384630.77110002806.73762.73
3Majewska Kinga2801.1384392804.63682.81110003727.54
4Burak Julia6493.157477.786505.64600.093700.962777.57
5Burak Aleksandra4554.064611.3817210.193697.214625.092697.93
6Otrząsek Tola3649.42369128092149.42
7Kuleczka Aleksandra8299.3212271.0418193.28419.246476.718428.652088.16
8Zimecka Weronika7445.86521.49382.645564.411914.25
9Gałwa Aleksandra10372.3211319.015533.366513.131737.83
10Góra Jagoda5476.229365.759404.077468.411714.45
11Wilińska Joanna16176.4515248.0610349.48383.1213278.061435.1
12Grodzka Wiktoria5571.464619.931191.39
13Popko Hanna11299.8821148.7818162.919343.4615233.221188.25
14Pozlewicz Anna6409.678403.6813265.421078.77
15Strzębała Hanna7351.3113244.516228.4414241.691065.94
16Woronko Anna9252.542543.973244.6816199.3711274.6316213.211028.4
17Malinowska Martyna17157.0413291.975557.991007
18Startek Kamila22135.8812291.1213216.8910360.311004.2
19Markiewicz Katarzyna10210.182192.3424112.5621117.2216146.22765.79744.3
20Surdziel Aleksandra12316.597427.19743.78
21Kamińska Magda3705.08705.08
22Bober Beata10307.4711330.57638.04
23Grochulska Sandra2366.422966.1219146.5815167.9220146.23593.27
24Brodowska Martyna20162.589392.84555.42
25Kraczkowska Alicja11171.6420106.7825102.012585.01465.45
26Dominiak Zuzanna7459.89459.89
27Łukawska Natalia14220.0219161.23381.26
28Ciszewska Alicja20131.3812244.54375.91
29Zarówna Klaudyna11343.28343.28
30Czakańska Karolina10331.32331.32
31Piechnik Jolanta23123.8317194.62318.46
32Jarzembowska Maria12303.25303.25
33Buczkowska Ewa19177.3622104.03281.38
34Filipkowska Alicja14269.18269.18
35Drabowska Karolina14191.422675.08266.5
36Palka Barbara14254.78254.78
37Pawlak Oliwia19122.3218107.52229.84
38Muc Karolina2278.923058.512391.73229.15
39Kaczmarek Marta2480.261990.292857.1227.65
40Tomczyk Aleksandra15219.73219.73
41Olejnik Dagna15197.4197.4
42Motyl Małgorzata17180.47180.47
43Geppert Aleksandra18177.33177.33
44Dulko Paulina3151.3722119.2170.57
45Piotrowicz Antonina18139.03139.03
46Karczemna Nina12136.46136.46
47Matraszek Aleksandra21132.25132.25
48Miler-Podgajna Aleksandra17126.12126.12
49Szlesinger Jolanta23107.02107.02
50Ruksza Katarzyna2495.6495.64
51Skibińska Aleksandra2692.1492.14
52Glibowska Paulina2782.982.9
53Szczęsna Sandra2841.533134.2575.78
54Habib-Kulawińska Amalia2074.3274.32
55Burdziuk Aleksandra2874.2374.23
56Banaszak Hanna2569.5569.55
57Bień Sara2659.5759.57
58Michnowska Katarzyna2454.854.8
59Szymańska Magdalena2750.2450.24
60Kasper Natalia2948.9848.98
61Atras Anna3041.3741.37
62Domczak Justyna2933.3933.39
63Jarzembowska Pola3227.5827.58