Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR) 202425 - Ranking

Place PlayerIndywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR)
18-10-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (Gdańsk - SENIOR)
15-11-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (Legionowo - SENIOR)
29-11-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR)
24-01-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Lublin)
14-02-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR), Bydgoszcz)
14-03-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Wrocław WSC)
04-04-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Kraków)
09-05-2025
TURNIEJ TESTOWY (WOLONTARIAT)
22-01-2026
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Krysiak Leon5417.12480.45417.11505.13457.72480.42480.43238.2
2Schweertman Piëdro1505.11505.11505.11505.11505.11505.13030.6
3Jarota Filip2480.42480.42480.43457.72480.43457.72837
4Pytlowany Jakub6398.84436.72480.45417.14436.74436.72606.4
5Krysiak Karol8365.56398.83457.76398.85417.13457.72495.6
6Lipski Kajetan3457.74436.78365.54436.78365.58365.52427.6
7Pełczyński Adam4436.73457.77381.67381.65417.12074.7
8Dudek Piotr3457.74436.77381.66398.81674.8
9Sikorski Marcin7381.67381.68365.58365.51494.2
10Samborski Jan5417.16398.85417.11233
11Dobry Marek6398.86398.87381.61179.2
12Atras Przemysław7381.68365.57381.61128.7
13Filipowski Dariusz8365.54436.7802.2
14Quintana Estevez Pablo Damaso1505.1505.1
15Lopez Marc5417.1417.1
16Marcinkowski Mateusz6398.8398.8
Place PlayerIndywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR)
18-10-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (Gdańsk - SENIOR)
15-11-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (Legionowo - SENIOR)
29-11-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR)
24-01-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Lublin)
14-02-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR), Bydgoszcz)
14-03-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Wrocław WSC)
04-04-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Kraków)
09-05-2025
TURNIEJ TESTOWY (WOLONTARIAT)
22-01-2026
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Korsak Mikołaj172553457.74436.716264.811322.57381.63457.72576
2Kotra Mateusz2480.412309.73457.75417.18365.52480.42510.8
3Sienkiewicz Michał24224.41033620241.257381.61033619245.714286.1103362387.05
4Szcześniak Jan7381.64436.73457.73457.713297.69350.32381.6
5Filipowski Dariusz4436.78365.56398.811322.56398.84436.72359
6Mozer Dominik20241.259350.325220.49350.39350.37381.65417.12311.25
7Samborski Jan3457.712309.72480.41505.11505.12258
8Stawarski Michał11322.521236.813297.611322.5103369350.311322.52188.2
9Żak Marcin30202.0529205.515275.232195.314286.115275.211322.516264.82026.65
10Ptaszek Mateusz26216.67381.6103368365.521236.84436.71973.2
11Krzywina Karol34188.8518250.3521236.825220.418250.3513297.625220.413297.61962.35
12Dobry Marek15275.26398.84436.73457.712309.71878.1
13Michniewicz Franciszek5417.18365.59350.38365.59350.31848.7
14Mienkus Paweł16264.81725514286.131198.6172551725519245.71760.2
15Stolecki Filip103365417.122232.614286.124224.419245.71741.9
16Atras Przemysław8365.55417.16398.82480.41661.8
17Kowalski Dominik28209.1519245.729205.530202.0523228.432195.314286.11572.2
18Jakubiec Antoni25220.46398.87381.615275.216264.81540.8
19Soszka Stefan13297.61033629205.519245.715275.21360
20Polakowski Jan19245.714286.119245.71725516264.81297.3
21Burda Przemysław38176.8538176.8546391743917441168.526216.631198.61285.4
22Krzyżaniak Mikołaj21236.823228.432195.313297.612309.71267.8
23Szewczyk Mateusz12309.725220.412309.75417.11256.9
24Przybitkowski Kamil4436.76398.86398.81234.3
25Kuliński Wojciech27212.815275.224224.422232.620241.251186.25
26Sikorski Marcin1505.14436.720241.251183.05
27Dudek Piotr6398.81505.116264.81168.7
28Rybarczyk Kamil31198.625220.423228.432195.315275.21117.9
29Kotkowiak Mateusz11322.519245.724224.412309.71102.3
30Figura Tomasz18250.3526216.6331923319218250.351101.3
31Moncznik Mikołaj22232.611322.513297.620241.251093.95
32Hemmerling Piotr13297.631198.625220.48365.51082.1
33Quintana Estevez Pablo Damaso1505.11505.11010.2
34Pełczyński Adam2480.41505.1985.5
35Matejski Tomasz14286.15417.117255958.2
36Kachel Jacek41168.524224.434188.8542165.929205.5953.15
37Kuhn Lawrence7381.68365.531198.6945.7
38Cirocki Marcin5336182.738176.8540171.2542165.929205.5902.2
39Zawadzki Michał22232.627212.821236.827212.8895
40Holz Maciej43163.341168.534188.8537179.736182.7883.05
41Marcinkowski Łukasz5417.13457.7874.8
42Stachowiak Kacper3319227212.826216.622232.6854
43Wójcik Artur54484943163.34416040171.2542165.940171.25831.7
44Lohmann Mateusz3319218250.3510336778.35
45Lopez Marc1505.116264.8769.9
46Zengel Eryk43163.328209.1528209.1535185.7767.3
47Czajczyński Daniel27212.823228.427212.8654
48Lohmann Szymon9350.317255605.3
49Wąsowicz Maurycy3319237179.722232.6604.3
50Podgórski Bartłomiej12309.718250.35560.05
51Winter Alex41168.53319233192552.5
52Gajewski Maciej36182.737179.735185.7548.1
53Szyjka Mateusz40171.2532195.338176.85543.4
54Zarwański Piotr3917440171.2537179.7524.95
55Woldeyes Daniel42165.938176.8539174516.75
56Majcher Jakub15275.226216.6491.8
57Krysiak Karol2480.4480.4
57Marcinkowski Mateusz2480.4480.4
57Lipski Kajetan2480.4480.4
60Zheludkov Tymofil24224.417255479.4
61Khlus Mykyta513319214286.1478.1
62Wasilewski Jan21236.823228.4465.2
63Hrycaj Marcin26216.620241.25457.85
64Kazek Adrian21236.825220.4457.2
65Zasadzki Filip30202.0522232.6434.65
66Pawluk Tymon4522232.631198.6431.2
67Szymanowski Marek4720241.2534188.85430.1
68Włodarczyk Szymon29205.526216.6422.1
69Brochocki Grzegorz40171.2518250.35421.6
70Wojtunik Bartłomiej34188.8528209.15398
71Królewski Edward30202.055634188.85390.9
72Rożek Konstanty30202.0535185.7387.75
73Jachimowicz Michał7381.6381.6
74Wróblewski Michał36182.732195.3378
75Zdrojewski Antoni42165.929205.5371.4
76Kopeć Łukasz37179.734188.85368.55
77Zimecki Jakub37179.735185.7365.4
78Brzeski Maciej4416030202.05362.05
79Karwowski Mateusz41168.535185.756354.2
80Jagiełowicz Sylwester36182.74640171.25353.95
81Furman Maciej36182.741168.5351.2
82Bociek Adam43163.335185.7349
83Makowski Maksymilian35185.744160345.7
84Kucza Przemysław43163.337179.7343
85Wojciechowski Filip Krzysztof4942165.938176.85342.75
86Słomski Filip504416041168.5328.5
87Stawecki Piotr441605444160320
88Skorek Mateusz16264.8264.8
89Dobrzyński Wojciech18250.35250.35
90Paczesny Bartosz20241.25241.25
91Celm Maksymilian21236.8236.8
92Dominiak Kamil23228.4228.4
92Senatov Gleb23228.4228.4
92Jankowski Marek23228.4228.4
95Przybysz Grzegorz24224.4224.4
95Cichocki Jakub24224.4224.4
97Lohmann Marcin26216.6216.6
98Menżyk Krzysztof27212.8212.8
99Paluchowski Wiktor28209.15209.15
99Hyżyk Mikołaj28209.15209.15
99Kravchuk Dmytro28209.15209.15
102Gorczycki Wojciech29205.5205.5
103Sudak Marcel30202.05202.05
103Milczarski Łukasz30202.05202.05
105Słaboszewski Bartłomiej31198.6198.6
106Gałecki Tomasz32195.3195.3
106Tutaj Maciej32195.3195.3
108Wilczyński Tomasz34188.85188.85
109Leitgeber Artur35185.7185.7
110Rozwadowski Damian36182.7182.7
110Karliński Grzegorz36182.7182.7
112Czok Marcel37179.7179.7
113Siudyka Robert38176.85176.85
113Kuc Robert38176.85176.85
115Szcześniak Marcin39174174
115Korzeniewski Nikodem39174174
115Mikuła Grzegorz39174174
115Prokhoda Anton463917447174
119Kozłowski Rafał40171.25171.25
120Łobos Mirosław4541168.5168.5
121Nowicki Bartosz42165.9165.9
121Smółka Antoni42165.9165.9
123Sołtysiak Jakub43163.3163.3
123Maślanyk Maciej43163.3163.3
123Łopatka Bartłomiej43163.3163.3
126Długosz Mikołaj44160160
126Jóźwiak Piotr44160160
128Juroszek Tomasz450
128Piasecki Łukasz520
128Koza Konrad530
128Czekierda Tomasz480
128Zieliński Bartosz510
128Czapla Michał450
128Nadolny Mariusz460
128Zieliński Konrad51460
128Jaśpiński Artur5350510
128Kapitański Michał450
128Sitarz Marek46524750550
128Armata Kuba470
128Staszkiewicz Jakub510
128Nadolny Kamil48450
128Stawecki Adam500
128Rutkowski Hubert49450
128Sienkiewicz Leszek56475549474846540
128Sanojca Maciej480
128Wójcik Michał460
128Woźniak Jacek55470
128Żarnotal Artur484947500
128Dyrtkowski Dariusz450
128Adamiec Rafał520
128Soboń Patryk490
128Cienciała Szymon520
128Zimny Marcin490
Place PlayerIndywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR)
18-10-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (Gdańsk - SENIOR)
15-11-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (Legionowo - SENIOR)
29-11-2024
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR)
24-01-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Lublin)
14-02-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR), Bydgoszcz)
14-03-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Wrocław WSC)
04-04-2025
Indywidualne Mistrzostwa Regionalne (SENIOR, Kraków)
09-05-2025
TURNIEJ TESTOWY (WOLONTARIAT)
22-01-2026
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Gałwa Aleksandra7381.66398.87381.64436.73457.76398.85417.14436.73309
2Malinowska Martyna4436.73457.79350.33457.74436.716264.85417.12821
3Pozlewicz Anna103367381.64436.78365.55417.18365.56398.82701.2
4Kuleczka Aleksandra14286.111322.511322.514286.17381.68365.5103369350.32650.6
5Popko Hanna11322.58365.58365.5103364436.77381.66398.82606.6
6Zrazhevska Sofiia1505.11505.11505.11505.11505.12525.5
7Burak Julia6398.81033625220.46398.8103369350.37381.62421.9
8Majewska Kinga3457.71505.12480.42480.42480.42404
9Patałąg Julia2480.46398.81505.13457.73457.72299.7
10Surdziel Aleksandra8365.55417.113297.65417.113297.68365.52160.4
11Zimecka Weronika5417.14436.75417.17381.62480.42132.9
12Mierzejewska Natalia9350.39350.33457.75417.11505.12080.5
13Otrząsek Tola2480.42480.42480.43457.71898.9
14Grochulska Sandra16264.819245.727212.811322.523228.412309.712309.71893.6
15Tudaj Paulina18250.35172559350.312309.77381.6103361882.95
16Banaszak Hanna29205.512309.714286.123228.41033614286.125220.41872.2
17Jakubiec Anna1725513297.66398.831198.616264.811322.51737.3
18Olejnik Dagna19245.719245.718250.359350.31725513297.61644.65
19Kraczkowska Alicja18250.3516264.826216.618250.3518250.3526216.61449.05
20Woronko Anna20241.2521236.825220.414286.125220.422232.61437.55
21Szymańska Justyna24224.428209.1515275.222232.622232.632195.31369.25
22Startek Kamila15275.218250.3515275.213297.6172551353.35
23Łukawska Natalia15275.222232.619245.719245.714286.11285.3
24Brodowska Martyna12309.713297.68365.515275.21248
25Domczak Justyna28209.1522232.615275.21725521236.81208.75
26Burak Aleksandra11322.59350.34436.71109.5
27Wilas Karolina13297.612309.711322.5929.8
28Bień Sara27212.820241.2524224.420241.25919.7
29Konopko Karolina14286.127212.815275.2774.1
30Wilińska Joanna21236.814286.118250.35773.25
31Drabowska Karolina22232.616264.830202.05699.45
32Geppert Aleksandra21236.811322.5559.3
33Bober Beata12309.727212.8522.5
34Koza Anna12309.731198.6508.3
35Matraszek Aleksandra16264.820241.25506.05
36Piotrowicz Antonina1725521236.8491.8
37Kozłowska Łucja26216.616264.8481.4
38Banasik Dominika24224.419245.7470.1
39Palka Barbara25220.420241.25461.65
40Toporska Joanna24224.424224.4448.8
41Dulko Paulina26216.623228.4445
42Sadecka Hanna30202.0520241.25443.3
43Terka Milena23228.428209.15437.55
44Góra Jagoda10336336
45Olbryk-Derecka Elżbieta13297.6297.6
46Żebrowska Karolina15275.2275.2
47Górecka Hanna16264.8264.8
48Wróbel Hanna17255255
49Jarzembowska Maria19245.7245.7
50Strzębała Hanna20241.25241.25
51Glibowska Paulina21236.8236.8
51Dominiak Zuzanna21236.8236.8
53Szymańska Magdalena22232.6232.6
54Pawlak Oliwia23228.4228.4
54Motyl Małgorzata23228.4228.4
56Szczęsna Sandra24224.4224.4
57Betlej Agata28209.15209.15
58Miśtak Agata29205.5205.5
58Żuchowska Dagmara29205.5205.5
60Suchy Anna30202.05202.05
61Ciszewska Alicja31198.6198.6
62Kaczmarek Marta32195.3195.3