IGRZYSKA SQUASHA - Ranking

Place PlayerIGRZYSKA SQUASHA - vol.1 Wszystkie Drogi Prowadzą do ReShape
23-09-2022
IGRZYSKA SQUASHA- vol.2 Szał Cezara
04-11-2022
IGRZYSKA SQUASHA - vol.3 Starcia Tytanów
16-12-2022
IGRZYSKA SQUASHA - vol.4 Pojedynek Gladiatorów
27-01-2023
IGRZYSKA SQUASHA - vol.5 Piłki Zostały Rzucone
24-02-2023
Sum 5 best
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Kujawa Piotr299.571100199.57
2Szyjka Mateusz389.06282.97172.04
3Gorczycki Wojciech1120120
4Urbański Krzysztof1447.85756.21104.06
5Jerzykowski Krzysztof1350.05950.51100.56
6Kuraj Filip1545.8853.2199.01
7Bodzioch Przemysław767.452525.592.95
8Biskup Paweł1742.041048.0490.08
9Masierak Grzegorz481.8381.83
10Piórecki Michael2037.161439.8877.04
11Pastuszka Przemysław576.1976.19
12Borysowski Marcin1252.42822.8475.24
13Pol Jakub374.2274.22
14Lewandowski Aleksander671.5171.51
15Wiewióra Piotr1938.72129.7668.45
16Szlesinger Jolanta2431.781636.5568.33
17Piasecki Łukasz468.1968.19
18Klosz Patryk2530.61833.664.2
19Horzela Szymon863.8563.85
20Smolin Bartosz563.563.5
21Lenart Grzegorz2234.332228.6162.94
22Sowa Marek960.6160.61
23Słomian Szymon659.5959.59
24Janik Marcin1057.6557.65
25Smolarczyk Robert2333.022624.5757.59
26Dzierżanowski Marek1154.9354.93
27Grochulska Sandra2926.452723.6850.13
28Pieńkosz Jakub3319.22327.5246.72
29Mazur Tomasz1145.7745.77
30Majewski Aleksander1643.8643.86
31Siudyka Robert1243.6743.67
32Adamczyk Grzegorz1341.7141.71
33Baron Aleksander1840.3240.32
34Westermann Kacper3418.573120.5539.12
35Łobos Mirosław1538.1638.16
36Wawrzyniuk Kamil2135.7135.71
37Polok Tomasz1735.0335.03
38Sołtys Jarosław1932.2532.25
39Rostkowski Karol2030.9730.97
40Dudek Rafał2629.4929.49
41Rachwol Krzysztof2728.4228.42
42Kubiak Bartosz2827.4127.41
43Frączyk Paweł2426.4826.48
44Warmons Małgorzata3025.5325.53
45Korowacka Agnieszka3124.6624.66
46Miodoński Mirosław3223.8323.83
47Imielski Kamil2922.0422.04
48Koza Marcin3021.2821.28
49Osmann Paulina3219.8619.86
50Gawron Adam3319.219.2
51Westermann Sebastian3418.5718.57
52Wiekiera Dorota3517.9717.97