Girls on fire. Damskie turnieje squasha - Ranking

Place PlayerI Otwarte Mistrzostwa Kobiet w Squashu (Katowice)
17-09-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 1 (Lublin)
01-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 2 (Gdańsk)
07-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 3 (Rzeszów)
29-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 4 (Łódź)
04-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 5 (Katowice)
26-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 7 (Wrocław)
17-12-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 6 (Poznań)
06-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 8 (Lublin)
13-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 9 (Bydgoszcz)
21-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 10 (Leszno)
28-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 11 (Wrocław)
17-02-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 12 (Marki)
18-02-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 13 (Sosnowiec)
10-03-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 14 (Kraków)
25-03-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 15 (Bolesławiec)
14-04-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 16 (Łódź)
22-04-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 17 (Pszczyna)
06-05-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 18 (Leszno)
19-05-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 19 (Poznań)
09-06-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 20 (Wrocław)
10-06-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - finał (Trzcianka)
01-07-2023
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Pozlewicz Anna3257.354228.725197.42683.5
2Czakańska Karolina7174.396188.112291.64654.14
3Bober Beata1964.743153.63112011121.918143.87604.15
4Burak Aleksandra2294.673250.83545.5
5Owczarek Małgorzata9147.491365512.49
6Zimecka Weronika5208.583256.26464.84
7Ogorodnik Julia4230.234221.24451.48
8Tudaj Paulina8160.235206.7366.94
9Ryfa Natalia1365365
9Zawartka Anna1365365
11Kuleczka Aleksandra1590.541772.576177.22340.34
12Patałąg Julia2295.29295.29
13Jarzembowska Maria10135.98157.48293.38
14Michnowska Katarzyna2181.313102.86284.16
15Kowalska Paulina1498.259144.5242.75
16Olbryk-Derecka Elżbieta1230230
17Mularz Katarzyna2633.63969.7461.371960.44225.15
18Jaśniewicz-Moroń Agnieszka374.222340.7211105.19220.13
19Piechnik Jolanta2059.347159.57218.91
20Wycykał Monika3021.36879.55826.612822.531567.07217.11
21Gałwa Aleksandra6190.31190.31
22Wilińska Joanna7171.89171.89
23Jankowska Iwona2537.239129.73166.97
24Miler-Podgajna Aleksandra4133.32133.32
25Cielecka Justyna10132.7132.7
26Góra Jagoda11125.3125.3
27Karczemna Nina1120120
28Kwaśniak Izabela10116.9116.9
29Prokop Karolina5116.83116.83
30Kozłowska Łucja12115.56115.56
31Matraszek Aleksandra12112112
32Kaczmarek Marta3118.752629.091659.29107.13
33Suchy Anna13106.57106.57
34Iwanek-Mazur Kinga6102.79102.79
35Kasper Natalia1294.4594.45
36Żebrowska Karolina1494.4294.42
37Dulko Paulina2441.081752.0993.18
38Witkowska Ewelina291.2791.27
39Czermierska Małgorzata790.590.5
40Pawlik Aleksandra287.1287.12
41Otto Malwina1586.5986.59
42Szwankowska Katarzyna1384.5884.58
43Smoleń Magdalena1683.3883.38
44Ciszewska Alicja1679.3379.33
45Filipkowska Alicja1776.7276.72
46Kwiatkowska Oliwia1475.4775.47
47Nosal Sylwia1870.5270.52
48Skopek Ewelina366.866.8
49Woronko Anna1866.2966.29
50Hrynkiewicz-Sudnik Wioletta1060.7760.77
51Warmons Małgorzata733.732223.256.93
52Żuchowska Dagmara2054.9954.99
53Grendowicz Sylwia2154.354.3
54Wrona Anna1152.6452.64
55Grużewska Justyna451.1451.14
56Szramik Anna550.850.8
57Klemba Katarzyna2149.949.9
58Mitas Kaja2249.649.6
59Machnik Pamela1845.4245.42
60Grochulska Sandra346.011939.2345.25
61Osika Kamila2345.245.2
62Fus Klaudia1245.245.2
63Włodarczyk Aleksandra2245.1545.15
64Lech Olga3216.312128.1644.46
65Zielonka Natalia641.7141.71
66Kalicka Magdalena1338.3738.37
67Maliszewska Agata538.138.1
68Habib-Kulawińska Amalia2436.5836.58
69Osmann Paulina2033.4933.49
70Terka Milena2532.7132.71
71Nowak Karolina1432.132.1
72Skibińska Aleksandra2730.2630.26
73Korzeniowska Paulina2827.127.1
74Dawid Sylwia626.8126.81
75Olszyk Joanna1526.3326.33
76Glibowska Paulina2725.725.7
77Gabriel Izabela2924.1324.13
78Jakubowska Anna1621.0221.02
79Gorzkiewicz Katarzyna2919.5719.57
80Kłosowska Joanna2318.618.6
81Zhovnir Mariia716.8616.86
82Sułkowska Izabela3016.7916.79
83Mamulska Monika3114.1914.19
84Mróz Ewa87.987.98
85Muc Karolina337.17.1
86Meisel-Budek Alicja354.994.99
87Basik Agnieszka364.024.02
88Cywińska Edyta323.223.22
89Adamczyk Magdalena332.592.59