Girls on fire. Damskie turnieje squasha - Ranking

Place PlayerI Otwarte Mistrzostwa Kobiet w Squashu (Katowice)
17-09-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 1 (Lublin)
01-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 2 (Gdańsk)
07-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 3 (Rzeszów)
29-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 4 (Łódź)
04-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 5 (Katowice)
26-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 7 (Wrocław)
17-12-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 6 (Poznań)
06-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 8 (Lublin)
13-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 9 (Bydgoszcz)
21-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 10 (Leszno)
29-01-2023
Girls on fire.Turniej squasha-vol.11 Let's shine girls! Wrocław
17-02-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 13 (Sosnowiec)
10-03-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 16 (Łódź)
22-04-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 14 (Kraków)
13-05-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 18 (Leszno)
17-06-2023
Girls on fire. Open. Damski turniej squasha - finał (Trzcianka)
01-07-2023
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Pozlewicz Anna3257.354228.725197.423174.942246.5513202287.713243.811956.52
2Burak Aleksandra2294.673250.832211.881633.3513652286.0313651806.77
3Bober Beata1964.743153.63112011121.918143.8711204181.858141.931047.93
4Czakańska Karolina7174.396188.112291.643250.06904.2
5Wycykał Monika3021.36879.55826.612822.531567.07873.171054.98126.241261.98764.64852.58126.24776.8
6Markiewicz Katarzyna4147.347102.787119.914211.577136.78718.38
7Tudaj Paulina8160.235206.71320686.94
8Zawartka Anna13652291.21656.21
9Startek Kamila5158.033243.815196.1597.95
10Zarówna Klaudyna13654220.18585.18
11Burak Julia13654211.57576.57
12Owczarek Małgorzata9147.491365512.49
13Michnowska Katarzyna2181.313102.864171.451350.75506.36
14Kuleczka Aleksandra1590.541772.576177.227157.82498.16
15Zimecka Weronika5208.583256.26464.84
16Mierzejewska Natalia12755185.41460.41
17Buczkowska Ewa3203.572250.77454.34
18Ogorodnik Julia4230.234221.24451.48
19Domczak Justyna2142.541174.25762.396163.12442.31
20Kowalska Paulina1498.259144.56175.67418.42
21Matraszek Aleksandra121126137.726163.12412.84
22Wilińska Joanna7171.893240.8412.69
23Kulpowicz Martyna3211.111185396.11
24Strzębała Hanna4207.425185.41392.82
25Woronko Anna1866.296122.585180.26369.13
26Ryfa Natalia1365365
27Piechnik Jolanta2059.347159.573142.25361.16
28Góra Jagoda11125.31230355.3
29Glibowska Paulina2725.7959.537143.618118.69347.53
30Patałąg Julia2295.29295.29
31Jarzembowska Maria10135.98157.48293.38
32Olejnik Dagna5145.137143.61288.75
33Grodzka Wiktoria2287.71287.71
34Bień Sara969.279102.424100.92272.61
35Nowak Natalia885.14586.141183.53254.81
36Skibińska Aleksandra2730.265124.721096.44251.42
37Ciszewska Alicja1679.336157.08236.41
38Suchy Anna13106.579127.63234.2
39Kozłowska Łucja12115.564117.63233.19
40Kwaśniak Izabela10116.910114.65231.56
41Olbryk-Derecka Elżbieta1230230
42Mularz Katarzyna2633.63969.7461.371960.44225.15
43Jaśniewicz-Moroń Agnieszka374.222340.7211105.19220.13
44Dulko Paulina2441.081752.093119212.18
45Prokop Karolina5116.83291.91208.74
46Gałwa Aleksandra6190.31190.31
47Słota Monika6105.341183.53188.88
48Kasper Natalia1294.451291.95186.41
49Kirakosyan Marine1185185
50Kaczmarek Marta3118.752629.091659.291472.78179.91
51Surdziel Aleksandra2174.94174.94
52Nosal Sylwia1870.5211102.81173.33
53Jankowska Iwona2537.239129.73166.97
54Iwanek-Mazur Kinga6102.79462.95165.74
55Warmons Małgorzata733.732223.21450.951656.44164.32
56Banaszak Hanna2143.27143.27
57Grużewska Justyna451.14583.91135.05
58Miler-Podgajna Aleksandra4133.32133.32
59Cielecka Justyna10132.7132.7
60Habib-Kulawińska Amalia2436.581047.181440.43124.19
61Karczemna Nina1120120
62Zakrzewska Agata3117.69117.69
63Szymańska Magdalena9110.61110.61
63Madejczyk Natalia9110.61110.61
65Gorzkiewicz Katarzyna2919.571087.68107.24
66Śmiałowska Anna8104.06104.06
67Szymańska Martyna499.1299.12
68Le cam Kristell597.3697.36
69Żubryj Aleksandra1096.4496.44
70Żebrowska Karolina1494.4294.42
71Witkowska Ewelina291.2791.27
72Czermierska Małgorzata790.590.5
73Wiciński Anna788.3388.33
74Pawlik Aleksandra287.1287.12
75Otto Malwina1586.5986.59
76Szwankowska Katarzyna1384.5884.58
77Smoleń Magdalena1683.3883.38
78Kalicka Magdalena1338.3764482.38
79Sobolewska Katarzyna1381.9781.97
80Sęk Wiktoria679.9579.95
81Ruksza Katarzyna850.991128.2379.22
82Olszyk Joanna1526.33552.7579.08
83Filipkowska Alicja1776.7276.72
84Kwiatkowska Oliwia1475.4775.47
85Wach Jolanta375.3675.36
86Wiśniewska Luiza673.4973.49
87Lipiak Weronika1271.7271.72
87Pietrzak Alicja1271.7271.72
89Muc Karolina337.11564.2971.39
90Kraczkowska Aleksandra670.8770.87
91Fus Klaudia1245.2923.3168.51
92Skopek Ewelina366.866.8
93Burdziuk Aleksandra1360.960.9
93Kraczkowska Alicja1360.960.9
95Hrynkiewicz-Sudnik Wioletta1060.7760.77
96Lis Marta759.4259.42
97Żuchowska Dagmara2054.9954.99
98Grendowicz Sylwia2154.354.3
99Wrona Anna1152.6452.64
100Urbaniak Anna1450.9550.95
101Szramik Anna550.850.8
102Klemba Katarzyna2149.949.9
103Mitas Kaja2249.649.6
104Wietecka Kamila849.2249.22
105Machnik Pamela1845.4245.42
106Grochulska Sandra346.011939.2345.25
107Osika Kamila2345.245.2
108Włodarczyk Aleksandra2245.1545.15
109Lech Olga3216.312128.1644.46
110Borowska Aleksandra943.6143.61
111Szopa Agnieszka1541.7941.79
111Semenowicz Karolina1541.7941.79
113Zielonka Natalia641.7141.71
114Orylska Agata940.0540.05
115Maliszewska Agata538.138.1
116Mraz Agata736.3236.32
117Urbaniak Sandra1035.5535.55
118Osmann Paulina2033.4933.49
119Hetmanowska Karolina1633.3533.35
120Terka Milena2532.7132.71
121Nowak Karolina1432.132.1
122Rewinkowska Bogna1031.7431.74
123Grabowska Dorota829.4729.47
124Korzeniowska Paulina2827.127.1
125Dawid Sylwia626.8126.81
126Gabriel Izabela2924.1324.13
127Jakubowska Anna1621.0221.02
128Kłosowska Joanna2318.618.6
129Zhovnir Mariia716.8616.86
130Sułkowska Izabela3016.7916.79
131Mamulska Monika3114.1914.19
132Mróz Ewa87.987.98
133Meisel-Budek Alicja354.994.99
134Basik Agnieszka364.024.02
135Cywińska Edyta323.223.22
136Adamczyk Magdalena332.592.59
Place PlayerI Otwarte Mistrzostwa Kobiet w Squashu (Katowice)
17-09-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 1 (Lublin)
01-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 2 (Gdańsk)
07-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 3 (Rzeszów)
29-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 4 (Łódź)
04-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 5 (Katowice)
26-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 7 (Wrocław)
17-12-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 6 (Poznań)
06-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 8 (Lublin)
13-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 9 (Bydgoszcz)
21-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 10 (Leszno)
29-01-2023
Girls on fire.Turniej squasha-vol.11 Let's shine girls! Wrocław
17-02-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 13 (Sosnowiec)
10-03-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 16 (Łódź)
22-04-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 14 (Kraków)
13-05-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 18 (Leszno)
17-06-2023
Girls on fire. Open. Damski turniej squasha - finał (Trzcianka)
01-07-2023
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Nowak Natalia1100100
2Wiśniewska Luiza274.6874.68
3Banaszak Hanna359.3859.38
4Wycykał Monika447.7347.73
5Żuchowska Dagmara538.138.1
6Boersma Roxanna629.7929.79
Place PlayerI Otwarte Mistrzostwa Kobiet w Squashu (Katowice)
17-09-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 1 (Lublin)
01-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 2 (Gdańsk)
07-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 3 (Rzeszów)
29-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 4 (Łódź)
04-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 5 (Katowice)
26-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 7 (Wrocław)
17-12-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 6 (Poznań)
06-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 8 (Lublin)
13-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 9 (Bydgoszcz)
21-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 10 (Leszno)
29-01-2023
Girls on fire.Turniej squasha-vol.11 Let's shine girls! Wrocław
17-02-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 13 (Sosnowiec)
10-03-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 16 (Łódź)
22-04-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 14 (Kraków)
13-05-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 18 (Leszno)
17-06-2023
Girls on fire. Open. Damski turniej squasha - finał (Trzcianka)
01-07-2023
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Brodowska Martyna17-38.89-38.89
2Grochulska Sandra18-43.51-43.51
3Dulko Paulina19-47.73-47.73
4Osmann Paulina20-51.56-51.56
5Wycykał Monika21-55.05-55.05
6Madejczyk Natalia22-58.22-58.22
Place PlayerI Otwarte Mistrzostwa Kobiet w Squashu (Katowice)
17-09-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 1 (Lublin)
01-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 2 (Gdańsk)
07-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 3 (Rzeszów)
29-10-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 4 (Łódź)
04-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 5 (Katowice)
26-11-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 7 (Wrocław)
17-12-2022
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 6 (Poznań)
06-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 8 (Lublin)
13-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 9 (Bydgoszcz)
21-01-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 10 (Leszno)
29-01-2023
Girls on fire.Turniej squasha-vol.11 Let's shine girls! Wrocław
17-02-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 13 (Sosnowiec)
10-03-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 16 (Łódź)
22-04-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 14 (Kraków)
13-05-2023
Girls on fire. Damski turniej squasha - vol. 18 (Leszno)
17-06-2023
Girls on fire. Open. Damski turniej squasha - finał (Trzcianka)
01-07-2023
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Pytlowany Jakub1365365
2Jarota Filip2302.86302.86
3Matejski Tomasz3270.9270.9
4Korsak Mikołaj4248.9248.9
5Filipowski Dariusz5231.76231.76
6Michniewicz Franciszek6217.5217.5
7Stawarski Michał7205.16205.16
8Somoza-Suarez Ruben8194.22194.22
9Pańczyk Arkadiusz9184.36184.36
10Maślanyk Maciej10175.35175.35
11Chalimoniuk Łukasz11167.06167.06
12Woźniak Jacek12159.39159.39
13Wróblewski Łukasz13152.24152.24
14Sikorski Grzegorz14145.56145.56
15Pilarczyk Marcin16133.41133.41
16Sikorski Rafał1636.5536.55
17Matus Michał1735.0335.03