"Środowe Granie" w SquashPoint DECATHLON CUP 2020 - Ranking


Place PlayerŚRODOWE GRANIE DECATHLON CUP LUTY
26-02-2020
ŚRODOWE GRANIE DECATHLON CUP CZERWIEC
24-06-2020
ŚRODOWE GRANIE DECATHLON CUP Lipiec
15-07-2020
ŚRODOWE GRANIE DECATHLON CUP Sierpień
12-08-2020
ŚRODOWE GRANIE DECATHLON CUP Wrzesień Finałowy
02-09-2020
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Michalak Paweł282.97282.97282.97248.92
2Meckien Bartosz11001100200
3Lipiński Tomasz374.22950.51468.19192.92
4Ladziński Michał563.5563.5563.5190.49
5Niklas Jakub1145.77468.19659.59173.55
6Bobkowski Przemysław756.211100156.21
7Jamroszczak Jarosław1439.881243.67950.51134.06
8Kita Marcin659.59374.22133.81
9Firfas Rafał853.21374.22127.43
10Kapuściński Rafał1048.041048.0496.08
11Kroll Adam468.1968.19
12Konopa Bartosz659.5959.59
13Hoppe Dawid756.2156.21
13Mickiewicz Maciej756.2156.21
15Kempa Maciej853.2153.21
15Kosiak Przemysław853.2153.21
17Furman Wojciech950.5150.51
18Wojtczak Maciej1048.0448.04
19Mituś Krzysztof1145.7745.77
20Godziński Dawid1243.6743.67
21Gehrmann Rafał1341.7141.71