"Środowe Granie" w SquashPoint DECATHLON CUP 2019 - Ranking


Place PlayerŚrodowe Granie - LUTY DECATHLON CUP
27-02-2019
Środowe Granie - MARZEC DECATHLON CUP
27-03-2019
Środowe Granie - KWIECIEŃ DECATHLON CUP
24-04-2019
Środowe Granie - MAJ DECATHLON CUP
29-05-2019
Środowe Granie - CZERWIEC DECATHLON CUP
26-06-2019
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Michalak Paweł1100282.97374.22563.5320.69
2Grochowski Patryk110011001100300
3Ladziński Michał1243.67563.5282.97374.22264.36
4Furman Wojciech853.21659.59563.5659.59235.88
5Lipiński Tomasz1439.88853.21659.59853.21205.89
6Rudnicki Michał659.59950.511243.67950.51204.27
7Konopa Bartosz282.971048.04468.19199.21
8Kita Marcin756.211145.771145.771048.04195.79
9Niklas Jakub1341.71853.21756.21151.13
10Bobkowski Przemysław468.19374.22142.41
10Sokołowski Andrzej374.22468.19142.41
12Firfas Rafał756.21282.97139.18
13Ornowski Marcin1341.711243.671341.71127.09
14Jamroszczak Jarosław1735.031636.551636.55108.13
15Lipecki Łukasz 756.211048.04104.25
16Kempa Maciej1538.161145.7783.93
17Chorąży Romuald1439.881538.1678.04
18Kapuściński Rafał468.1968.19
19Godziński Dawid563.563.5
20Szczerbiński Andrzej950.5150.51
20Zielak Jarosław950.5150.51
22Skarbińska Agnieszka1048.0448.04
23Hoppe Dawid1145.7745.77
24Stawicki Andrzej1243.6743.67
25Przyborski Oskar1439.8839.88
26Kotkiewicz Remigiusz1538.1638.16
27Firfas Damian1636.5536.55
28Marcinkowska Karolina1833.633.6
29Ziniewicz Marek1932.2532.25