"Środowe Granie" w SquashPoint DECATHLON CUP 2019 - Ranking


Place PlayerŚrodowe Granie - LUTY DECATHLON CUP
27-02-2019
Środowe Granie - MARZEC DECATHLON CUP
27-03-2019
Środowe Granie - KWIECIEŃ DECATHLON CUP
24-04-2019
Środowe Granie - MAJ DECATHLON CUP
29-05-2019
Środowe Granie - CZERWIEC DECATHLON CUP
26-06-2019
Sum
PlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePointsPlacePoints
1Michalak Paweł1100282.97182.97
2Bobkowski Przemysław468.19374.22142.41
3Konopa Bartosz282.971048.04131.02
4Furman Wojciech853.21659.59112.8
5Rudnicki Michał659.59950.51110.1
6Ladziński Michał1243.67563.5107.16
7Kita Marcin756.211145.77101.98
8Grochowski Patryk1100100
9Lipiński Tomasz1439.88853.2193.09
10Ornowski Marcin1341.711243.6785.38
11Sokołowski Andrzej374.2274.22
12Jamroszczak Jarosław1735.031636.5571.58
13Kapuściński Rafał468.1968.19
14Godziński Dawid563.563.5
15Lipecki Łukasz 756.2156.21
16Zielak Jarosław950.5150.51
17Skarbińska Agnieszka1048.0448.04
18Hoppe Dawid1145.7745.77
19Niklas Jakub1341.7141.71
20Chorąży Romuald1439.8839.88
21Kotkiewicz Remigiusz1538.1638.16
21Kempa Maciej1538.1638.16
23Firfas Damian1636.5536.55
24Marcinkowska Karolina1833.633.6
25Ziniewicz Marek1932.2532.25