Longest match

MĘŻCZYŹNIKOBIETYJUNIORZY
62"13'Byrtus Viktor2
Poleshchuk Daniel3
50"52'Kotra Michał2
Marszał Adrian3
49"24'Gogol Jakub3
Filipowski Dariusz1
48"24'Kotra Michał3
Hemmerling Piotr2
48"04'Rowba Sergiusz3
Peukert Tomasz1
48"00'Busłowski Leszek2
Fulneczek Adrian3
46"41'Wasilewski Jakub3
Stachowski Łukasz2
45"43'Podgórski Bartłomiej2
Rusek Stanisław3
43"17'Kotra Michał3
Przybitkowski Kamil1
42"56'Wasilewski Jakub3
Sikorski Marcin2
41"52'Szymaniak Kinga2
Krzywicka Paulina3
38"01'Wszołek Karolina3
Pozlewicz Anna2
37"31'Górecka Aleksandra3
Więcek Karolina2
33"00'Tarkowska Julia3
Burak Julia2
31"51'Płodowska Katarzyna2
Dąbrowska Iwona3
29"37'Burak Julia3
Kirszenstein Patrycja2
29"22'Gawryluk Monika3
Wilanowska Barbara2
29"07'Patałąg Julia3
Jacobs Retha1
28"48'Ślipczyńska Alicja3
Burak Aleksandra1
28"48'Tarkowska Julia1
Owcarz Katarzyna3
48"40'Kliś Mikołaj0
Lohmann Szymon3
48"19'Woziwodzki Jakub1
Szymaczek Piotr3
41"25'Lipski Kajetan3
Giemza Mikołaj1
36"02'Trojanowicz Jakub2
Dobrzyński Wojciech3
35"04'Zimecki Jakub3
Sieradzan Wojciech1
32"33'Nowak Piotr3
Sikorski Marcin0
32"22'Trojanowicz Jakub0
Giemza Mikołaj3
30"57'Dobrzyński Wojciech3
Stolecki Leon1
30"21'Solawa Jakub2
Otrząsek Tola3
28"19'Kliś Mikołaj1
Pawelczyk Miłosz3

Most time on court

MĘŻCZYŹNIKOBIETYJUNIORZY
Kotra Michał152"44'
Byrtus Viktor139"26'
Fulneczek Adrian127"43'
Filipowski Dariusz111"30'
Solnicky Jakub110"20'
Daniluk Rafał110"00'
Gogol Jakub107"04'
Nowisz Wojciech106"18'
Rowba Sergiusz105"25'
Popko Łukasz103"03'
Burak Julia82"18'
Tarkowska Julia82"17'
Krzywicka Paulina77"27'
Szymaniak Kinga74"07'
Pozlewicz Anna67"52'
Wilanowska Barbara65"07'
Górecka Aleksandra64"49'
Burak Aleksandra62"50'
Sopińska Patrycja62"26'
Kamińska Magda58"33'
Trojanowicz Jakub85"31'
Kliś Mikołaj84"28'
Dobrzyński Wojciech68"30'
Hyżyk Mikołaj66"42'
Giemza Mikołaj65"41'
Lohmann Szymon65"04'
Durkalec Michał64"07'
Woziwodzki Jakub62"53'
Sieradzan Wojciech58"07'
Szymaczek Piotr55"11'

Game time: 85 h 16 min 38 s

MĘŻCZYŹNIKOBIETYJUNIORZY

2859 min 42 s

18"00'
2 set
Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech0
16"22'
4 set
Rowba Sergiusz3
Peukert Tomasz1
16"05'
2 set
Kotra Michał2
Marszał Adrian3
14"48'
1 set
Byrtus Viktor0
Solnicky Jakub3
14"26'
3 set
Byrtus Viktor0
Solnicky Jakub3
14"25'
1 set
Rogalski Mikołaj0
Atras Przemysław3
14"22'
2 set
Daniluk Rafał1
Rogalski Mikołaj3
14"08'
1 set
Kotra Michał3
Nowak Piotr0
14"07'
5 set
Kotra Michał3
Hemmerling Piotr2
13"25'
4 set
Byrtus Viktor2
Poleshchuk Daniel3

1284 min 14 s

12"54'
5 set
Szymaniak Kinga2
Krzywicka Paulina3
10"04'
1 set
Jurkun Anna3
Patałąg Julia0
9"43'
4 set
Wszołek Karolina3
Pozlewicz Anna2
9"08'
1 set
Chomicka Magda3
Czerwińska Iwona0
9"05'
3 set
Kamińska Magda0
Ryfa Natalia3
8"45'
2 set
Serme Anna3
Tyma Karina0
8"24'
1 set
Jacobs Retha0
Maciocha Barbara3
7"51'
1 set
Serme Anna3
Tyma Karina0
7"44'
3 set
Górecka Aleksandra3
Więcek Karolina2
7"42'
2 set
Kamińska Magda0
Ryfa Natalia3

972 min 42 s

40"42'
1 set
Kliś Mikołaj0
Lohmann Szymon3
11"49'
1 set
Woziwodzki Jakub1
Szymaczek Piotr3
11"19'
2 set
Trojanowicz Jakub0
Giemza Mikołaj3
11"13'
3 set
Woziwodzki Jakub1
Szymaczek Piotr3
10"47'
1 set
Nowak Piotr3
Sikorski Marcin0
10"32'
3 set
Trojanowicz Jakub0
Giemza Mikołaj3
10"17'
3 set
Lipski Kajetan3
Giemza Mikołaj1
10"11'
4 set
Woziwodzki Jakub1
Szymaczek Piotr3
9"39'
2 set
Woziwodzki Jakub1
Szymaczek Piotr3
9"25'
1 set
Lipski Kajetan3
Giemza Mikołaj1

Points: 14712

MĘŻCZYŹNIKOBIETYJUNIORZY

7023

Solnicky Jakub154
Kotra Michał154
Marszał Adrian148
Gogol Jakub144
Byrtus Viktor134
Osojca Mateusz133
Wasilewski Jakub132
Kischel Julian132
Korsak Mikołaj130
Popko Łukasz129

4615

Górecka Aleksandra158
Krzywicka Paulina154
Burak Julia143
Szymaniak Kinga142
Ryfa Natalia134
Czarzasta-Gotówko Agnieszka133
Pozlewicz Anna127
Wilanowska Barbara121
Burak Aleksandra117
Tarkowska Julia116

3074

Trojanowicz Jakub143
Moncznik Mikołaj115
Samborski Jan109
Hyżyk Mikołaj108
Krysiak Leon106
Durkalec Michał100
Dobrzyński Wojciech100
Figura Tomasz Junior87
Zimecki Jakub85
Mierzejewska Natalia84

Games played: 870

MĘŻCZYŹNIKOBIETYJUNIORZY

407

276

187


Matches played: 260

MĘŻCZYŹNIKOBIETYJUNIORZY

121

82

57


Points per seconds

MĘŻCZYŹNIKOBIETYJUNIORZY
0.36'
3 set
Jarota Filip0
Kandra Raphael2
14.55'
2 set
Poleshchuk Daniel0
Selby Daryl3
14.64'
1 set
Firfas Rafał0
Kozłowski Łukasz3
16.45'
3 set
Pełczyński Adam3
Kantor Daniel0
16.73'
2 set
Mikuła Grzegorz0
Karwowski Marcin3
17.09'
3 set
Khan Faizan3
Giemza Mikołaj0
17.36'
1 set
Serme Lucas3
Przybysz Grzegorz0
18.64'
2 set
Serme Lucas3
Przybysz Grzegorz0
18.64'
2 set
Byrtus Viktor3
Soszka Stefan0
18.64'
2 set
Korsak Mikołaj3
Popko Łukasz0
0.18'
2 set
Wilińska Joanna3
Play For Fun Squash Zabierzów TeamW
0.27'
3 set
Wilińska Joanna3
Play For Fun Squash Zabierzów TeamW
11.00'
1 set
Górecka Aleksandra3
Stasik-Makowska Ewelina0
11.36'
1 set
Kosek Jolanta0
Rak Sonia3
13.73'
1 set
Raczyńska Alicja0
Maciocha Barbara3
14.18'
2 set
Owczarek Małgorzata3
Szumska Aleksandra0
14.27'
3 set
Kwaśniewska Karolina0
Wilanowska Barbara3
14.64'
3 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Prokop Karolina0
14.82'
2 set
Raczyńska Alicja0
Maciocha Barbara3
15.00'
3 set
Sopińska Patrycja3
Krzysiek Natalia0
10.91'
3 set
Pawelczyk Miłosz0
Ptaszek Mateusz3
11.73'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Lewkowicz Igor0
12.00'
1 set
Pawelczyk Miłosz0
Ptaszek Mateusz3
12.73'
2 set
Trojanowicz Jakub3
Zawadzki Kacper0
12.82'
2 set
Pawelczyk Miłosz0
Ptaszek Mateusz3
13.27'
1 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz1
13.45'
1 set
Chudyk Igor0
Mierzejewska Natalia3
13.45'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Hryń Adam0
13.73'
2 set
Mozer Dominik3
Sobiecki Antoni0
13.91'
3 set
Otrząsek Tola3
Sobiecki Antoni0

Referees decisions: 593 (4%)

Stroke 331
55.8%
Let 230
38.8%
Nolet 32
5.4%

MĘŻCZYŹNIKOBIETYJUNIORZY
23 24.5%
11-12-0
Kotra Michał2
Marszał Adrian3
22 26.8%
14-8-0
Kotra Michał3
Przybitkowski Kamil1
20 20.2%
11-9-0
Kotra Michał3
Hemmerling Piotr2
16 26.2%
9-7-0
Laszuk Marcin2
Przybitkowski Kamil1
13 22.8%
7-6-0
Szostek Paweł3
Kozłowski Łukasz0
12 20.3%
5-7-0
Bennett Dylan0
Serme Lucas3
12 24%
7-5-0
Gogol Jakub3
Machno Artur0
11 15.1%
5-6-0
Rogalski Mikołaj0
Atras Przemysław3
11 22%
7-3-1
Laszuk Marcin1
Dominiak Kamil2
10 18.9%
7-2-1
Kondratowicz Łukasz3
Filipowski Dariusz0
20 18.3%
8-12-0
Szymaniak Kinga2
Krzywicka Paulina3
10 10.6%
9-1-0
Tarkowska Julia3
Burak Julia2
8 12.1%
3-3-2
Kamińska Magda0
Ryfa Natalia3
7 6.8%
3-4-0
Wszołek Karolina3
Pozlewicz Anna2
7 7.3%
4-1-2
Płodowska Katarzyna2
Dąbrowska Iwona3
6 10.9%
3-2-1
Massaro Laura3
Kohlerova Klara0
6 8.5%
5-1-0
Popko Aleksandra1
Burak Julia3
6 8.5%
1-5-0
Popko Aleksandra1
Waszkiewicz Magdalena3
6 7.6%
2-4-0
Ślipczyńska Alicja3
Burak Aleksandra1
5 9.1%
3-2-0
Wszołek Karolina0
Chomicka Magda3
6 9.2%
4-1-1
Krysiak Leon3
Marcinkowski Łukasz1
4 5.4%
1-3-0
Figura Tomasz Junior3
Nogawka Maciej1
4 6.7%
2-2-0
Jarota Filip3
Hernas Nataniel0
4 5.3%
4-0-0
Lipski Kajetan3
Giemza Mikołaj1
4 7.5%
3-0-1
Szopiak Jakub3
Hyżyk Mikołaj0
4 6.8%
2-1-1
Hernas Nataniel1
Woziwodzki Jakub2
3 4.2%
0-3-0
Kliś Mikołaj1
Pawelczyk Miłosz3
3 3.5%
3-0-0
Solawa Jakub2
Otrząsek Tola3
2 4.2%
0-2-0
Kujawa Juliusz0
Zdrojewski Antoni3
2 4.7%
1-0-1
Pytlowany Jakub3
Krawczyk Tobiasz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0