17.11.2017 Piątkowy turniej PFS kat. C w klubie Północ!

Zapraszamy do klubu przy ul. Nad Strugą 7 na turniej klubowy PFS kat. C.  Start od godziny 18.00, dla wszystkich pyszne pizza oraz wiele nagród do zdobycia!

Zasady ogólne:
Aby grać potrzebna jest licencja PFS, którą można bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl lub bezpośrednio w klubie przed turniejem!

Mecze rozgrywane będą systemem pucharowym w piątek 17.11.2017 w Squash4You Północ od godziny 18-tej. Dla wszystkich uczestników przewidziana pyszna pizza.

Nagrody rzeczowe dla najlepszej trójki m.in.: bilety na Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Tauron Arenie, vouchery kwotowe do klubów B4/ToTu, karnety 4 tygodniowe do 36minut, vouchery na masaż.

Wśród wszystkich uczestników odbędą się losowania dodatkowych nagród:
g.20, voucher na butelkę szampana oraz rezerwację loży do klubu B4 o wartości 50zł
g.21, voucher o wartości 300zł od Under Armour
g.22, podwójny bilet na Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Tauron Arenie

W przypadku przegrania meczu, zapewniamy dalsze gry w turniejach „do tyłu” (każdy gra min. 3 mecze). Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi).  Uwaga – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie.

OPŁATA WPISOWA do turnieju wynosi: 60zł*