Liga to możliwość poznania nowych graczy, nawiązania znajomości i wymiany doświadczeń. Atutem Ligi umawianej jest możliwość ustalenia i dostosowania indywidualnego terminu rozgrywania meczu do Twojego kalendarza, gdyż umawiasz się bezpośrednio z przeciwnikami w obrębie swojej grupy.
Dodatkowo, gdy nie masz ochoty lub nie lubisz dzwonić do innych graczy to służymy pomocą (wystarczy, że wyrazisz taką chęć pisemnie J).
Koszt kortu (informujemy, że zniżka na mecze ligowe to -10 zł od obowiązującej o danej godzinie ceny kortu) dzielicie po połowie i rozgrywacie między sobą 5 setów do 11 pkt niezależnie od wyniku.
Wynik zapisujecie na specjalnej kartce, którą dostaniesz w naszej recepcji.

Zainteresowany? Poniżej znajdziesz więcej info odnośnie LIGI

Czas trwania ligi: od 01.08.2017 do 29.09.2017

Wpisowe (płatne gotówką w recepcji klubu): 50zł

Regulamin:

• Zawodnicy oraz zawodniczki zostaną podzieleni na grupy 4-5 osobowe w zależności od ich poziomu gry
  • Zawodnicy umawiają się na mecze samodzielnie, ale mogą też skorzystać z pomocy recepcji lub Koordynatora Ligi – Mateusza Mikołajczaka (NOWOŚĆ!!!)
  • System punktacji zachowujemy z regularnej ligi, czyli mecz trwa pięć setów, gdzie każdy zdobyty set to punkt do klasyfikacji w grupie.
  • Odbędą się 3 kolejki ligowe. Po każdej zakończonej kolejce następuję zmiana w grupach (2 najlepszych zawodników z grupy awansuje do grupy wyższej, 2 najsłabszych zawodników spadnie do grupy niższej)
    I kolejka / 1.08.18 – 19.08.18
    II kolejka / 20.08.18 – 9.09.18
    III kolejka / 10.09.18 – 30.09.18
  • Mecze rozgrywamy systemem „każdy z każdym”.
  • Zwycięzcą LETNIEJ LIGI SQUASHA zostanie gracz, który po ostatniej kolejce będzie na pierwszym miejscu w najwyższej grupie.
  • Ta liga stworzona jest dla graczy na każdym poziomie zaawansowania!!!
  • Specjalnie dla KOBIET zostanie stworzona zupełnie osobna grupa  (w przypadku zgłoszenia minimum 6 zawodniczek)

Dla zwycięzców przewidzieliśmy puchary oraz nagrody.

Zapisy oraz szczegółowe informacje u Mateusza Mikołajczaka pod adresem e-mail: [email protected] lub kom: 601 426 120