Menu
Log in
Facebook
Your Bo5 account
Register
Calendar
Maratony Squasha
Marcowy maraton squasha
(12.03.2017)
Harrow Drużynowa Liga Redeco
Signed-up teams
Kolejka 1
(12.10.2014)
Kolejka 2
(26.10.2014)
Kolejka 3
(16.11.2014)
Kolejka 4
(30.11.2014)
Kolejka 5
(14.12.2014)
półfinały
(4.01.2015)
finały
(18.01.2015)
Harrow Drużynowa Liga Redeco - Kolejka 5
A. SUCHARY na 101 vs. A. GOŚĆ NIEDZIELNY
Teleńczuk Tomasz
Jędrysiak Sylwester
Górka Grzegorz
Wąsowski Paweł
1
3
11
8
1
10
8
11
11
12
3
2
15
11
19
1
11
13
6
21
11
4
1
3
11
1
8
3
9
11
11
11
Zalewski Jakub
3
2
8
11
7
11
12
11
7
11
9
10
2
3
3
6
11
11
11
11
11
6
9
13
0
3
6
9
5
11
11
11
Kazimierczak Bartosz
3
2
11
5
11
8
11
7
11
5
11
7
2
3
8
11
8
11
7
11
6
11
8
11
0
3
6
2
6
11
11
11
Place
matches won
games
points
w/l
w-l
w/l
w-l
A. SUCHARY na 101
A. GOŚĆ NIEDZIELNY
A. Młode Wilki vs. A. Szybcy i Wściekli
Konefeld Gaweł
Morka Tomasz
Podgórski Bartłomiej
Benko Marcel
3
0
11
11
11
7
7
7
3
2
6
11
11
10
11
11
6
6
12
6
2
3
11
6
12
6
6
8
11
10
11
11
Michalczuk Dariusz
0
3
8
7
4
11
11
11
0
3
8
4
8
11
11
11
0
3
1
3
5
11
11
11
Wróbel Wojciech
0
3
8
7
8
11
11
11
0
3
7
5
6
11
11
11
1
3
11
8
7
7
9
11
11
11
Place
matches won
games
points
w/l
w-l
w/l
w-l
A. Młode Wilki
A. Szybcy i Wściekli
A. I TAK NIE MAMY SZANS vs. A. Koledzy Rudego
Fulneczek Adrian
Howorko Bartosz
Kowalik Karol
Pawliszyn Patryk
1
3
12
5
14
3
10
11
16
11
1
3
7
11
9
0
11
7
11
11
0
3
9
7
6
11
11
11
Wasilewski Jan
0
3
3
5
5
11
11
11
2
3
7
8
12
11
1
11
11
10
9
11
0
3
9
7
0
11
11
11
Żak Marcin
0
3
6
7
5
11
11
11
0
3
7
4
6
11
11
11
0
3
4
2
10
11
11
12
Place
matches won
games
points
w/l
w-l
w/l
w-l
A. I TAK NIE MAMY SZANS
A. Koledzy Rudego
B. GOOD, BAD AND UGLY vs. B. Wesołe Pesele
Chodorowski Krzysztof
Barycki Mateusz
Łukasiewicz Paweł
Kisilewicz Andrzej
3
0
11
11
11
2
5
6
3
1
11
9
11
11
6
11
8
9
3
0
11
11
11
1
5
9
Hanaj Damian
0
3
6
7
6
11
11
11
3
2
4
11
11
8
11
11
8
8
11
9
3
1
7
11
11
11
11
7
5
1
Wróbel Tomasz
3
1
11
11
11
11
8
13
6
7
3
0
11
11
11
6
8
8
3
1
9
11
11
11
11
2
4
5
Place
matches won
games
points
w/l
w-l
w/l
w-l
B. GOOD, BAD AND UGLY
B. Wesołe Pesele
B. PILAB vs. B. MDM
Piećko Krystian
Kolasa Bartosz
Przeorek Paweł
Pierzgalski Marcin
3
0
11
11
11
0
0
0
3
1
11
13
12
11
3
15
10
4
3
0
11
11
11
5
3
2
Król Kacper
3
0
11
11
11
0
0
0
3
0
11
11
11
5
7
6
3
0
12
11
11
10
2
3
Słociński Michał
3
0
11
11
11
0
0
0
3
0
13
11
11
11
2
7
3
0
11
11
11
0
5
7
Place
matches won
games
points
w/l
w-l
w/l
w-l
B. PILAB
B. MDM
B. Zielińscy & Friends vs. B. NO NAME
Zieliński Jakub
Zieliński Mateusz
Skubis Radosław
Olkuski Sławomir
0
3
5
6
3
11
11
11
0
3
2
6
7
11
11
11
1
3
11
3
5
2
7
11
11
11
Wilas Dawid
1
3
7
11
12
9
11
3
14
11
0
3
5
5
4
11
11
11
3
1
10
11
17
11
12
3
15
4
Druch Arkadiusz
0
3
9
10
7
11
12
11
0
3
7
5
12
11
11
14
3
0
11
11
11
7
4
4
Place
matches won
games
points
w/l
w-l
w/l
w-l
B. Zielińscy & Friends
B. NO NAME
B. MDM vs. B. NO NAME
Pierzgalski Marcin
Król Kacper
Słociński Michał
Olkuski Sławomir
3
0
11
11
11
3
3
5
3
0
12
11
11
10
7
2
3
0
11
11
11
8
6
5
Wilas Dawid
3
0
11
11
11
3
6
8
3
0
11
11
11
3
4
6
3
0
11
11
11
9
7
2
Druch Arkadiusz
3
0
11
11
11
8
6
5
3
0
11
11
11
5
5
6
3
0
11
11
11
3
4
1
Place
matches won
games
points
w/l
w-l
w/l
w-l
B. MDM
B. NO NAME
A. Szybcy i Wściekli vs. A. I TAK NIE MAMY SZANS
Michalczuk Dariusz
Wróbel Wojciech
Tarnawski Jakub
Fulneczek Adrian
3
0
11
11
11
7
6
5
3
1
11
9
11
11
8
11
5
4
3
0
11
11
11
0
0
0
Howorko Bartosz
3
0
11
11
11
8
9
8
3
0
11
11
11
9
8
7
3
0
11
11
11
0
0
0
Kowalik Karol
3
0
11
11
11
8
5
4
3
0
11
11
11
3
4
6
3
0
11
11
11
0
0
0
Place
matches won
games
points
w/l
w-l
w/l
w-l
A. Szybcy i Wściekli
A. I TAK NIE MAMY SZANS
Last update at: