Turniej dla graczy Klubowej Ligi Squasha PFS kat. C (zamknięty) - OPEN

Polska Federacja Squasha, tournament's category C

Position Player Status City Ranking* Final position
1 Czopek ArturConfirmed Kraków 1
13 Sztaba MikołajNo info Kraków 2
4 Kowalski TomaszConfirmed Kraków/Radomsko 3
6 Słaby MichałConfirmed Kraków 4
3 Kiernicki MichałConfirmed Kraków 5
7 Wiski MarcinConfirmed Kraków 6
2 Buchman PiotrConfirmed Kraków 7
10 Kurzydło AndrzejConfirmed Kraków 8
9 Adamiszyn JanuszConfirmed Kraków 9
8 Wojas SebastianConfirmed Kraków 10
5 Dąbski PiotrConfirmed Kraków 11
12 Panek BartoszConfirmed Kraków 12
11 Bieniasz MarcinNo info Kraków 13
15 Sokolowski SzymonConfirmed Krakow 14
14 Szewczyk Maciej GrzegorzConfirmed Kraków 15
16 Machocki PiotrConfirmed Kraków 16




Round 1Quarter-finalSemi-finalFinalWinner
Czopek Artur
3
  14:12  11:6  12:10
Wojas Sebastian
0
Sokolowski Szymon
1
  9:11  8:11  11:8  9:11
Kurzydło Andrzej
3
Wiski Marcin
3
  11:6  11:6  11:7
Szewczyk Maciej Grzegorz
0
Dąbski Piotr
0
  12:14  7:11  6:11
Kowalski Tomasz
3
Kiernicki Michał
3
  11:9  9:11  6:11  11:4  12:10
Adamiszyn Janusz
2
Słaby Michał
3
  11:9  9:11  11:6  11:6
Bieniasz Marcin
1
Sztaba Mikołaj
3
  11:5  11:4  11:3
Machocki Piotr
0
Panek Bartosz
0
  3:11  6:11  5:11
Buchman Piotr
3
Czopek Artur
3
  11:6  11:9  12:10
Kurzydło Andrzej
0
Wiski Marcin
0
  4:11  6:11  5:11
Kowalski Tomasz
3
Kiernicki Michał
0
  2:11  5:11  6:11
Słaby Michał
3
Sztaba Mikołaj
3
  11:6  11:3  11:0
Buchman Piotr
0
Czopek Artur
3
  9:11  11:6  5:11  11:9  11:7
Kowalski Tomasz
2
Słaby Michał
1
  11:8  5:11  4:11  4:11
Sztaba Mikołaj
3
Czopek Artur
3
  11:6  11:3  11:7
Sztaba Mikołaj
0
Czopek Artur
Place 3 - 4
Kowalski Tomasz
3
  11:5  11:2  11:6
Słaby Michał
0
Kowalski Tomasz
Place 5 - 8
Kurzydło Andrzej
1
  7:11  11:5  6:11
Wiski Marcin
2
Kiernicki Michał
2
  5:11  11:9  11:8
Buchman Piotr
1
Wiski Marcin
0
  7:11  15:17
Kiernicki Michał
2
Kiernicki Michał
Place 7 - 8
Kurzydło Andrzej
0
  9:11  6:11
Buchman Piotr
2
Buchman Piotr
Place 9 - 16
Wojas Sebastian
2
  11:7  11:5
Sokolowski Szymon
0
Szewczyk Maciej Grzegorz
0
  6:11  1:11
Dąbski Piotr
2
Adamiszyn Janusz
2
  13:11  13:11
Bieniasz Marcin
0
Machocki Piotr
0
  14:16  7:11
Panek Bartosz
2
Wojas Sebastian
2
  6:11  11:8  11:7
Dąbski Piotr
1
Adamiszyn Janusz
2
  11:5  11:6
Panek Bartosz
0
Wojas Sebastian
1
  7:11  11:7  4:11
Adamiszyn Janusz
2
Adamiszyn Janusz
Place 11 - 12
Dąbski Piotr
2
  9:11  14:12  11:8
Panek Bartosz
1
Dąbski Piotr
Place 13 - 16
Sokolowski Szymon
2
  7:11  11:8  11:6
Szewczyk Maciej Grzegorz
1
Bieniasz Marcin
2
  11:4  11:5
Machocki Piotr
0
Sokolowski Szymon
0
  7:11  5:11
Bieniasz Marcin
2
Bieniasz Marcin
Place 15 - 16
Szewczyk Maciej Grzegorz
2
  11:8  11:5
Machocki Piotr
0
Szewczyk Maciej Grzegorz
Last update at: 21:06:51 22-11-2017