FIAMP kat B+ w Squash Up - OPEN

Polska Federacja Squasha, tournament's category B+ (B4)

Position Player Status City Ranking* Final position
1 Stachurski JakubConfirmed Szczecin 125 1
11 Przygocki PrzemysławNo info Zielona Góra 177 2
3 Bulczyński RafałNo info Zielone Góra 196 3
4 Ripa AdamNo info Świebodzin 220 4
6 Sobków SzymonNo info Zielona Góra 321 5
7 Grishin SergeiConfirmed Poznań / Russia 331 6
8 Szajder PrzemysławNo info Zielona Góra 490 7
10 Manow StefanNo info 621 8
13 Skibiński JakubConfirmed Zielona Góra 1417 9
5 Sawicki ŁukaszNo info Zielona Góra 255 10
9 Rozestwiński JacekNo info Zielona Góra 566 11
15 Stanglewicz ZuzannaNo info Zielona Góra 12
2 Zjawin JakubNo info Zielona Góra 161 13
12 Janowski TomaszNo info Zielona Góra 1279 14
14 Smulski HubertNo info Zielona Góra 1845 15
16 Szaj NataliaNo info Zielona Góra 16


* Based on rankings from PFS OPEN (11-12-2017)


Round 1Quarter-finalSemi-finalFinalWinner
Stachurski Jakub
2
  11:9  11:9
Janowski Tomasz
0
Sawicki Łukasz
0
  13:15  13:15
Grishin Sergei
2
Manow Stefan
2
  13:11  13:11
Stanglewicz Zuzanna
0
Smulski Hubert
0
  11:13  11:13
Bulczyński Rafał
2
Ripa Adam
2
  13:11  13:11
Skibiński Jakub
0
Szaj Natalia
0
  10:12  3:11
Sobków Szymon
2
Szajder Przemysław
2
  11:4  11:9
Rozestwiński Jacek
0
Przygocki Przemysław
2
  13:15  15:13  11:9
Zjawin Jakub
1
Stachurski Jakub
2
  11:5  11:4
Grishin Sergei
0
Manow Stefan
0
  7:11  6:11
Bulczyński Rafał
2
Ripa Adam
2
  11:9  11:9
Sobków Szymon
0
Szajder Przemysław
0
  9:13  7:11
Przygocki Przemysław
2
Stachurski Jakub
2
  11:6  11:7
Bulczyński Rafał
0
Ripa Adam
0
  9:11  9:11
Przygocki Przemysław
2
Stachurski Jakub
2
  11:9  9:11  11:9
Przygocki Przemysław
1
Stachurski Jakub
Place 3 - 4
Bulczyński Rafał
2
  11:9  11:9
Ripa Adam
0
Bulczyński Rafał
Place 5 - 8
Grishin Sergei
2
  11:7  11:7
Manow Stefan
0
Sobków Szymon
2
  11:7  11:8
Szajder Przemysław
0
Grishin Sergei
0
  9:11  6:11
Sobków Szymon
2
Sobków Szymon
Place 7 - 8
Manow Stefan
0
  9:11  5:11
Szajder Przemysław
2
Szajder Przemysław
Place 9 - 16
Janowski Tomasz
1
  11:9  9:11  9:11
Sawicki Łukasz
2
Stanglewicz Zuzanna
2
  11:6  11:6
Smulski Hubert
0
Skibiński Jakub
2
  11:6  11:5
Szaj Natalia
0
Rozestwiński Jacek
2
  11:6  11:9
Zjawin Jakub
0
Sawicki Łukasz
2
  11:2  11:2
Stanglewicz Zuzanna
0
Skibiński Jakub
2
  11:9  11:5
Rozestwiński Jacek
0
Sawicki Łukasz
0
  9:11  9:11
Skibiński Jakub
2
Skibiński Jakub
Place 11 - 12
Stanglewicz Zuzanna
0
  5:11  3:11
Rozestwiński Jacek
2
Rozestwiński Jacek
Place 13 - 16
Janowski Tomasz
2
  11:9  11:9
Smulski Hubert
0
Szaj Natalia
0
  9:11  6:11
Zjawin Jakub
2
Janowski Tomasz
1
  11:3  3:11  3:11
Zjawin Jakub
2
Zjawin Jakub
Place 15 - 16
Smulski Hubert
2
  11:6  11:3
Szaj Natalia
0
Smulski Hubert
Last update at: 03:50:09 17-01-2018